Anneler günü kredi kartı kampanyaları

İş Bankası Maximum Watsons Anneler Günü Kampanyası

İş Bankası ve Maximum Kart, Anneler Günü gibi çok özel bir günü unutmadı ve sizler için çok avantajlı bir kampanya hazırladı. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli kozmetik markalarından birisi olan Watsons ile anlaşan İş Bankası Maximum Kart, Annelerinizin güzelliğine güzellik katmak için yepyeni bir fırsat ürünü hazırladı. İş Bankası Maximum Kart sayesinde siz de bütün alanlarda avantajlardan yararlanabilir ve Anneler Günü de dahil olmak üzere avantajlarınızı kullanabilirsiniz.

1 Mayıs ve 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kampanya ile İş Bankası Maximum Kart, özel puanlar kazanacaktır. Bu gün, diğer günlere oranla iki kat daha avantajlı olmanız da mümkündür.

Kampanya içerisinde şu bilgileri bilmekte fayda vardır; Watsons Mağazaları’ndan tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL Maxi Puan kazanabilir ve bu puanlarını isterseniz anında harcayabilirsiniz.  İsterseniz de puanlarınızı biriktirebilir ve annenize daha özel bir hediye daha alabilirsiniz. İş Bankası fırsatlarından her zaman yararlanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir