Axess Karta Kampanya Yapan Marketler ve Mağazalar

Kredi kartı kampanyaları dahilinde alışveriş yapmak pek çok farklı konuda avantaj sağlamak ile beraber bu kapsamda en çok çalışma yapan kartlardan biri de Axess olmaktadır. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda Axess karta kampanya yapan marketler ve mağazalardan bahsetmek sureti ile söz konusu olan olanaklardan haberdar olmanızı amaçlamaktayız.

Axess Kart Kampanya Yapan Yerler

Bahsi geçen kapsamda Axess kart ile anlaşmalı olarak kampanya yapan belli başlı yerler mevcut olmak ile beraber bu konuda en çok dikkat çeken yerler yazımızın devamında anlatıldığı gibi olmaktadır.

Axess Kart Vestel Kampanyası

Bu kampanyanın içeriğinde ödeme aşamasında yapılmakta olan kolaylıklar en çok detaylar olma özelliği taşımaktadır. Vestel,Regal,Telefunken,Finlux Axess üye iş yerleri ya da anlaşmalı mağazalarından yapacağınız 100 Türk Lirası üzeri vade farksız 3+3 taksit veya 6+6 taksitte üç ay erteleme imkanınız mevcut olmaktadır. Söz konusu olan bu kampanyanın geçerlilik süresi ise 1 Mayıs ile 30 Haziran aralığında olmaktadır.

Axess Kart Boyner Kampanyası

Söz konusu olan bu Axess kart ile Boyner mağazaları arasındaki ortaklık dahilinde yapılmış olan kampanyanın en dikkat çekici özelliği son derece uzun süreli bir çalışma olmasıdır. Öyle ki 1 Ocak-31 Aralık 2017 aralığında istediğiniz herhangi bir tarihte yapacağınız harcamalarda ekstra taksit olanağı sunulmaktadır. Siz de adı geçen bu yerden Axess kart ile yapacağınız alışverişlerde dokuz aya kadar sunulmakta olan taksit olanağından faydalanarak daha kolay bir ödeme süreci elde etme imkanı yakalayabilirsiniz.

Axess Kart Atasun Kampanyası

Atasun Optik ülkemizde alanında en çok tercih edilen yer olmak ile beraber adı geçen bu kart ile yapmakta olduğu kampanya dahilinde tercih edilebilirliğini de oldukça fazla arttırmıştır. Bu kampanya dahilinde eğer mevzu bahis olan bu yerden yapmakta olduğunuz 50 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerinizde üç taksit ile ödeme yapmak isterseniz bankanız da size ekstradan artı üç taksit olanağı daha sunmaktadır. Bu sayede siz de almak istediğiniz ürünleri daha uzun vade süresinde ve buna paralel olarak çok daha kolay bir ödeme sürecinde elde etme imkanı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir