Babalar Günü Kredi Kartı Kampanyaları

Ülkemizde mevcut olan bankalar her özel gün için belli başlı kampanyalar yapmak ile beraber bu kapsamda son günlerde en çok dikkat çeken babalar günü kredi kartı kampanyaları olmakta ve pek çok kişi adı geçen bugüne yönelik olarak yapması gereken alışverişleri kampanyalar kapsamında yapmak ve bu sayede de mümkün olabilecek en az masrafla kapatmak istemektedir. Bu sebepten dolayı biz de adı geçen bugüne yönelik olarak hazırlanmış olan bazı belli başlı kampanyalardan bahsedeceğiz. Siz de alışverişinizi yapmadan önce makalemizi okumalı ve bundan sonra karar vermelisiniz.

Maximum Kart Babalar Günü Kampanyası

En çok kullanıcıya sahip olan kartlardan biri de Maximum olmakta ve adı geçen bu kart da belli başlı kampanyalara yapmak sureti ile hem mevcut olan kullanıcılarına fırsatlar sunmakta hem de daha fazla kullanıcıya sahip olma amacı taşımaktadır. Bu kapsamda yapılmakta olan kampanyalardan biri olan babalar gününe özel hizmet sunumuna ait merak edilmekte olan tüm detaylar ise yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

Söz konusu olan bu kampanya kapsamında 1 Haziran ve 18 Haziran 2017 tarihleri arasında yapacağınız;

A. Giyim,

B. Aksesuar,

C. Ayakkabı,

D. Kozmetik,

E. Optik ve

F. Saat sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Maximum üye iş yerleri ya da anlaşmalı noktalardan peşin ya da taksitli 100 Türk Lirası ya da üzerindeki alışverişleriniz için ilk aşamada 5 Türk Lirası, ikinci alışverişte 10 Türk Lirası, üçüncü alışverişinizde de 15 Türk Lirası olmak üzere toplamda 30 Türk Lirası tutarında Maxipuan kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Üstelik tüm bu süreçlere yine adı geçen kart ile anlaşmalı olan online alışveriş siteleri ve e- ticaret firmaları da dahil olmaktadır.

Katılım Şartları

  1. Cep telefonunuzda ya da tabletinizde yüklü bulunan mobil uygulama üzerinde kampanyalar sekmesine tıklamak sureti ile oradan da katıl bölümünü işaretlemek yeterli olmaktadır.
  2. Kısa mesaj göndermek sureti ile söz konusu kampanyaya katılım sağlamak için ise büyük harfler ile “BABA” yazıp sonrasında bir boşluk bırakıp alışveriş yapacağımız kartın son altı hanesini yazıp İş Bankası kullanıcıları için 4402’ye, Ziraat Bankası kullanıcıları için 4757 numarasına kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir