Bonus Kart Kampanyası Yapan Marketler

Kredi kartları son yıllarda en çok kullanılan bankacılık hizmetlerinden biri olsa da bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de Bonus kart olmaktadır. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda Bonus kart kampanyası yapan marketlerden bahsederek adı geçen bu kartı kullanmakta olan kişilerin faydalanabileceği olanaklardan bahsedeceğiz.

Bonus Kart Kampanyası Yapan Marketler Hangileridir?

Pek çok market artık daha fazla müşteriye ulaşmak amacı ile belli başlı kampanyalar yapmak ile beraber bu aşamada en çok tercih edilen seçeneklerden biri de Bonus kart olmaktadır. Bu kart ile ortaklık içerisinde kampanya yapan marketler ve bu konu ile alakalı olan bilinmesi gereken tüm detaylar ise aşağıda anlatıldığı gibi olmaktadır.

garanti bonus kredi kartı limit artırımı
bonus kart güncel market kampanaları hangileridir?

Migros Bonus Kampayası

Hemen hemen her ilimizde en az bir adet şubesi mevcut olan bu market de adı geçen kredi kartı ile alışveriş yapmakta olan müşterilerine belli başlı olanaklar sunmaktadır.

  1. Bu kapsamda alışveriş yapacağınız Migros Sanal Market olmaktadır.
  2. Bu yerden yapacağınız 100 Türk Lirası ve üzerindeki P&G anne, bebek ürünleri alışverişlerinizde direk olarak 20 Türk Lirası indirim kazanma olanağınız mevcuttur.
  3. Katılım için ise mobil uygulama üzerinden “hemen katıl” sekmesine tıklamalısınız.

Metro Bonus Kampanyası

Toptan alışveriş deyinde akla gelen en kaliteli ve kapsamlı yerlerden biri olan söz konusu bu markete ait olan kampanyanın detayları ise şu şekilde olmaktadır:

  1. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey adı geçmekte olan bu toptan marketten Bonus kartınız ile harcama yapmaktır.
  2. Yapacağınız 500 Türk Lirası ya da üzerindeki alışverişlerde 50 Türk Lirası tutarına Bonus kazanma imkanınuz mevcut olmaktadır.
  3. Söz konusu olan bu kampanyadan kazanılan puanlar yalnızca 31 Mayıs-11 Haziran 2017 tarihleri arasında kullanılmakta ve 12 Haziran tarihinde kullanılmayan puanlar geri alınmaktadır.
  4. Katılım için ise yapmanız gereken tek söz konusu olan karta ait mobil uygulama üzerinden bu kampanyayı bulmak sureti ile katılım sağlamak ya da cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden harfler ile “METRO” yazmak sureti ile 3340 numarasına mesaj atmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir