Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Borç transfer kredisi genel olarak halk arasında borç kapatma kredi olarak bilinir ve bir bankada var olan kredinin başka bankaya transferi yahut dağınık kredi borçlarının tek bir bankada toplanması amacıyla kullanılan bir kredi türüdür.Nakit ihtiyacımız için, ev almak için, araç almak için, eğitim giderlerimiz için ilk aklımaıza gelen yer bankalardan kredi çekmek olmaktadır. İhtiyacınız dahilinde istediğiniz bankadan kredi çekebilirsiniz. Tabi ki belirli şartları taşıyorsanız. Kredi notunuz yüksek ise ve bankalara daha önceki borçlarınızdan dolayı hacizlik gibi bir sorununuz olmadıysa. Bankalara olan borçlarınızı düzenli ödemiyorsanız direk olarak kredi notunuz düşer. Kredi notunuzun tekrar yükselmesi ancak sizin borçlarınızı düzenli bir şekilde ödemeleriniz sonucu olmaktadır. Tabi bu süre borçlarını her daim düzenli ödeyen kişilere nazaran daha yavaş olabilir. Çünkü kredi notlarını belirleyen Merkez Bankası sizin borçlarınızı ödeme düzeninizi takibe aldıktan ve tatmin olduktan sonra yükseltmeye başlayabilir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

borç kapatma kredisi
borç kapatma kredisi

Bir çok kişinin bankalarda devam eden kredi borçları bulunmaktadır. Ama kredi kullandığınız bankadan memnun olmayabilirsiniz. Size yeterince yardımcı olmadıklarını düşünebilirsiniz. Ya da kredi faiz oranlarının daha düşük olan bir banka ile çalışmak isteyebilirsiniz. Bunun için size daha uygun olduğunu düşündüğünüz banka ile çalışmak için diğer bankadaki kredi borcunuzu istediğiniz bankaya taşımak gibi bir şansınız var. Çalışmak istediğiniz bankaya gidip, benim başka bir bankada devam eden kredim var, yalnız ben sizin bankanız ile çalışmak istiyorum bunun için kredi borcumu kapatmanızı ve sizinle çalışmak istiyorum diyebilirsiniz. Çalışmak istediğiniz banka sizin diğer bankada olan kredi borcunuzdaki ödemelerinizi dikkate almaktadır. Eğer sizin kredi ödemelerinizde hiçbir sorun yok ise, kredi notunuz da yüksek ise büyük bir ihtimalle sizin bu talebinizi kabul eder. Borcunuz nakitte ne kadar kapatılıyorsa hesaplar ve sizin diğer bankada olan borcunuzu havale veya eft ile kapatır.

Tüm Borçlarınızı Tek Bankada Toplayın

Size de borcunuz ile ilgili taksit ödemelerinizi, geri ödemelerinizi detaylı bir şekilde size sunar. Diğer bankada olan borcunuz kapatılır ve sizde tercih ettiğiniz bankaya borçlu olarak kredi ödemenize devam edersiniz. Borç transferi yapabileceğiniz bankalar borckapatmakredisi.com da bahsedildiği üzere, Garanti Bankası, TEB Bankası, Akbank, Denizbank, Finansbank, gibi bankaları tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bu bankaların müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir