Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Bankaların kredi ürünlerinden yararlanmak için sahip olunması gereken en önemli belgelerden biri gelir belgesidir. Bankalar müşterilerine kredi verirken, müşterinin krediyi ödeyebilir durumda olup olmadığına bakarlar. Bu durumda kredi kullanmak için gelir belgenizin olması gerekir. Ancak bazı kişilerin farklı yerlerden geliri olur ve bu gelirlerini belgeleyemeyebilirler. Bu gibi durumlarda ise gelir belgesiz kredi veren bankalar arayışı içine girilebilir. Denizbank gelir belgesiz kredi ürünü de bu sorunu çözün kredilerden biridir.

Denizbank gelir belgesiz kredi ürünü hiç bir evrak istemeden kişilere verilen kredilerdir. Tabi ki gelir belgesiz kredi hiç bir araştırma yapılmadan verilen bir kredi anlamına gelmemektedir. Gelir belgesiz kredi ürününe başvurduğunuzda banka yine sizin hakkınızda risk analizi araştırması yapacaktır. Bu durumda kredi kullanmaya uygun olup olmadığınıza karar verilecektir.

Aklınıza gelir belgesi ve herhangi bir belge sunmuyorum nasıl bir araştırma yapılacak diye bir soru gelirse yapılan işlem şudur. Denizbank’tan gelir belgesiz kredi ürününe başvurduğunuzda hiç bir belge sunmazsınız. Bank vatandaşlık numaranızdan sizin hakkınızda öncelikle kredi puanı araştırması yapar. Bu araştırmada önceden kullanmış olduğunuz krediler incelenir. Eğer bankalarla olan önceki ilişkilerinizde herhangi bir pürüz yoksa Denizbank’ın size kredi verme olasılığı yükselir. Eğer geçmişte gecikmeli ödemeler yapmışsanız veya takibe düşmüşseniz bu durumda Denizbank’tan kredi almanız zorlaşacaktır.Bunların yanında banka kefil de isteyebilir. Ancak kredi ürününün amacı gelir belgesiz kredi olduğu için ilk incelemelerde kefil istenmemektedir.Denizbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra formu göndermeniz yeterlidir. Banka sizlere kısa süre içerisinde kredi kullanıp kullanamayacağınızı bildirecektir.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi” üzerine yorum

  1. Sadece ikibin liralık bir kredi istiyorum Öğretmenim acil lazım teşekkür ederim acil haber bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir