EnPara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubesiz bankacılık son zamanlarda finans sektörüne yeni girmiş olan bir tabir olsa da pek çok banka bahsi geçen bu hizmeti sunmakta olup bu konuda en çok dikkat çeken yer de hiçbir şekilde masraf talep etmeksizin hizmet vermekte olan en para adlı bankacılık uygulamasıdır. Pek çok kişi dosya masrafı, kredi masrafı ya da sigorta bedeli ödemeksizin borç para almak için bu yeri tercih etmekle birlikte en para kredi başvurusu nasıl yapılır diye de merak etmektedir.

Tüm bildiğimiz bankacılık hizmetlerinin aksine beli bir şubesi bulunmamakta olan bu bankadan hizmet almak için ne şekilde bir işleyiş sürecine tabii olacaklarını bilmeyen kişiler en para kredi kartı başvurusu ya da en para kredi başvurusu konusunda nasıl bir işlem yapacaklarını bilmemektedirler. Eğer biz de aynı sorundan mustaripsek yapmamız gereken ilk şey herhangi bir şube olmadığı için adı geçen yerin internet sitesi olan www.qnbfinansbank.enpara.com sitesine girmek olmaktadır. söz konusu olan bu siteye girdiğimiz zaman işlem yapmak adına adı geçen siteye üye olmak ve en para uygulamasına müşteri olmamız gerekmektedir.

Enpara Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler

Müşteri olmak için yapılması gereken işlemler ise aşama aşama anlatıldığı gibidir:

  1. Yukarıda da belirtilmiş olan qnbfinansbank.enpara.com sitesi üzerinden sağ üst köşede bulunan “başvuru” bölümüne tıklamak ve açılacak olan pencere üzerinden “müşteri olmak istiyorum” bölümüne tıklamak sureti ile yeni bir pencerenin açılmasını sağlamak.
  2. Yeni açılan bu ekranda ise bizden talep edilmekte olan
  • İletişim bilgilerimizi,
  • Kimlik bilgilerimizi,
  • Eğitim bilgilerimizi ve
  • Çalışma bilgilerimizi girmemiz gerekmektedir.

Söz konusu olan bu bilgileri girdikten sonra adı geçen bu en para bankacılık uygulamasına müşteri olma talebi oluşturuyoruz. Daha sonra site yetkilileri bize gelerek yapmış olduğumuz başvuru talebini değerlendirmek sureti ile onay veriyorlar ve bu uygulamaya olan üyelik talebimize onay veriyorlar.

  1. Müşteri olduktan sonra belirtilen sit üzerinden başvuru bölümünü tıklamak sureti ile ihtiyaç kredisi talebi oluşturuyoruz ve talep ettiğimiz tutar banka hesabımıza aktarılarak kredi alma işlemimizi bu şekilde tamamlamış oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir