Finansbank Reklamında Oynayan Kadın Kim?

Görsel medya kendilerine tanıtmak ve sayede kullanıcılarını arttırmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği seçeneklerden biri olmak ile beraber bu çerçevede reklam filmleri çekmek gerçekten de en etkili yöntem olmaktadır. Bankacılık sektörü ülkemizde giderek genişleyen ve büyüyen bir piyasaya sahip olmak ile beraber bu durum rekabet şartlarını da giderek arttırmaktadır. Bu rekabet ortamında ön plana çıkmak isteyen bankalar ise yazımızın başında da belirtildiği gibi reklam filmleri çekmekte son günlerde en çok dikkat çeken reklam filmi ise QNB Finansbank’ a ait olmaktadır. Hemen hemen her gün pek çok kişinin seyretmekte olduğu Finansbank reklamında oynayan kadın kim diye de merak eden kişilerin sayısı son derece fazla olmaktadır.

Yapmakta olduğu reklam filmleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran QNB Finansbank bu yöntem ile ülkemizde hizmetlerine devam etmekte olan pek çok banka arasında farkını ortaya koymayı başarmıştır. Halkımızın oldukça dikkatini çeken bu reklamlarda sunulmakta olan proje, kampanya ve hizmetler bir yana kaliteli bir sunum olması da bu çalışmanın başarı sırları arasında yer almaktadır.

 

finansbank reklamında oynayan kadın
finansbank reklamında oynayan kadın

Finansbank Reklamı Oyuncuları

Adı geçmekte olan bu bankaya ait reklam filminin bu denli dikkat çekmesinin bir başka nedeni başarılı oyunculukları ile bu işte yer alan kişiler olmaktadır. daha başarılı, daha dikkat çekici ve daha hizmet odaklı bir çalışma yapmak adına ülkemizin de bulunan en iyi oyuncular ile çalışmayı amaçlamakta olan bu bankanın söz konusu reklam filminde tercih etmekte olduğu ladın oyuncu ülkemizde pek çok farklı dizide, filmde ve oyunda yer alan ve halkımızın da son derece yakından tanımakta olduğu Selma ERGEÇ’tir.

Bilhassa MuhteşemYüzyıl ve Yarım Elma gibi diziler ile adını duyurmakta olan ve halkımız tarafından sevilen bir kişi olan Selma ERGEÇ’i reklam filmlerinde oynatmayı seçerek son derece isabetli bir seçim yapan bu banka son zamanlarda bünyesinde yaşanmakta olan pek çok değişikliği bu çalışmaları ile halkımıza son derece hızlı, kolay ve başarılı şekilde kabul ettirecek gibi görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir