Herkese Aynı Faiz Oranına Son!

Herkese aynı faiz oranına son sloganı ile yeni bir kredi ürünü sunan ING Bank, kredi notu yüksek olan kişilere düşük faizli kredi imkanları sunuyor. Sizinde kredi notunuz yüksekse ING Bank’ın sunduğu bu kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bilindiği gibi bankalar kredi onaylamadan önce kredi başvurusu yapan kişinin kredi notunu dikkate almaktadır. Kredi notu belirli bir seviyenin üzerinde olan herkes kredi kullanma hakkına sahiptir. Ancak ING Bank’ın kredi ürünü sayesinde artık herkes aynı faiz oranı ile kredi kullanamayacak. Bu kredi ürünü sayesinde ödemelerini düzenli ve eksiksiz yapan müşteriler daha cazip faiz oranları üzerinden kredi kullanabilecekler. Herkese aynı faiz oranına son diyen banka, kredi notu 1.700 puan ve üzeri olan müşterilerine düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır.

ING Bank’ın bu ihtiyaç kredisinden 9 ay vade ile yararlanmak isterseniz faiz oranı %1,28 olarak belirlenmektedir. Kredinin dosya masrafı ise 169TL olmaktadır. Eğer 12 ile 36 ay vade arasında kredi kullanmak isterseniz bu sefer kredi faiz oranı %1,29 olmaktadır. Bu özelliklerdeki kredinin dosya masrafı da aynı şekilde 169TL olarak belirlenmektedir. ING Bank ihtiyaç kredisi maksimum 10.000TL’ye kadar kullanılabilir. Bu tutara kadar olan kredilerinizde yüksek kredi notuna düşük faiz kredisinden yararlanabilirsiniz.

Krediden yaralanmadan önce kredi notunuzun kaç puan olduğunu öğrenmek istiyorsanız ING Bank internet bankacılığı aracılığı ile kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra Kredi Risk Raporu bölümünden gerekli işlemleri yaparak kredi notunuzu anında öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz 1.700 ve üzeri ise bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.Krediye internet aracılığı ile de başvuru mümkün. Buraya tıklayarak ING Bank ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada vatandaşlık numaranızı, doğum tarihinizi ve cep telefonunuzu girdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvuru sonucu banka tarafından sizlere bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir