HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Bankası kredi kartı başvurusu yapmanız için bir çok nedeniniz olabilir. Öncelikle kredi kartınızın bir çok özellik barındırmasını istiyorsanız HSBC kredi kartından yararlanabilirsiniz. Bankanın kredi kartı ile bir çok üye iş yerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Çeşitli vadelerde yapacağınız alışverişlerinizden ekstra olarak da puan kazanabilirsiniz. Hem taksitli hem de peşin yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız puanlarla istediğiniz şekilde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bunların yanında internet alışverişlerinizi de kredi kartı aracılığı ile güvenli bir ortamda yapabilirsiniz.

HSBC Bankası kredi kartına başvurmak için daha bir çok nedeniniz olabilir. Günümüzde acil nakit ihtiyacı herkesin başına gelmektedir. İhtiyacınız olan nakit parayı anında bulmak nerdeyse imkansızdır. Bu gibi durumlarda nakit ihtiyacınızı anında karşılamak için bankanın kredi kartını kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile nakit avans çekebilirsiniz. Çekeceğiniz nakit avansı ister bir sonraki ekstre borcunuzda ödeyebilir, isterseniz de çektiğiniz tutarı taksitlere bölebilirsiniz. Bu sayede hiçbir zaman nakit sıkışıklığına girmeyeceksiniz. Çektiğiniz nakit için banka bir miktar faiz koyacaktır. Anapara ve faizi günü geldiğinizde ödemeniz yeterli olacaktır.

HSBC Bankası kredi kartına nasıl başvurulur diye merak ederseniz gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınızla bankanın şubelerine başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Yapacağınız başvuru sonrası banka hakkınızda bir inceleme başlatacak ve onay sonucunu sizlere bildirecektir. Eğer şubelere gidecek vaktiniz yoksa bankanın web sitesinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak kredi kartı hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu” üzerine yorum

  1. beni en az onbeş kere aradınız daha once başvurmuştum onaylanmamisti simdi onaylanmis sanirim gecen aradiginizda onaylanmis ama hala benim elime kart gecmedi bununla alakali yarsimci olmanizi rica ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir