ING Bank İkinci El Taşıt Kredisi

İkinci el araç almak için banka kredilerinden yararlanmayı düşünüyorsanız ING Bank ikinci el taşıt kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. Çeşitli faiz ve vade seçeneklerinden yararlanarak uygun koşullarda araç sahibi olabilirsiniz.

ING Bank ikinci el taşıt kredisi özellikleri

ING Bank ikinci el taşıt kredisi ürününden maksimum 8 yaşa kadar olan araçlar için finans desteği alabilirsiniz. İkinci el taşıt kredisi faiz oranları ise 6 aya kadar kullanmak istediğiniz krediler için %0,99 olarak belirlenmektedir. Ancak vadeyi uzatmak isterseniz ve 48 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanmak isterseniz faiz oranı %1,39 olarak belirlenmektedir. ING Bank kredisinden yararlandığınız da kredi tahsis ücreti olarak 520TL alınmaktadır. Kredi için isterseniz eşit taksit seçeneğinden yararlanabilir, isterseniz de 3 ay ertelemeli krediden yararlanabilirsiniz. Ayrıca aldığınız aracın kaskosunu ING Bank aracılığı ile yaptırdığınızda kredi de faiz indirimi yapılmaktadır.

Kredide ferdi kaza ve hayat sigortası banka tarafından zorunlu olarak yapılmaktadır. Banka kredinizi onayladıktan sonra aracınıza rehin koyacaktır. Kredinin toplam tutarını ödedikten sonra rehini kaldırabilirsiniz. Banka ilk başvuruda kefil istememekle birlikte gerekli incelemeler yapıldıktan sonra gerek gördüğünde kefil talebinde bulunabilmektedir.

ING Bank ikinci el taşıt kredisi başvurusu
Bankanın kredisine başvuru yapmak için bankanın şubelerini, interneti ve müşteri hizmetlerini seçebilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusunu internet üzerinden yapmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir. Doldurulması gereken alanları doldurduktan sonra formu göndermeniz ile birlikte banka kısa süre içerisinde kredi talebinizin sonucunu bildirmektedir.Olumlu yanıt almışsanız nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah belgesi, alınacak olan aracın ruhsatını bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden yapılan başvurusu sonucunda sizlere gelen onay ön onaydır. Kesin onay ise banka evrakları inceledikten sonra verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir