ING Bank Turuncu Hesap Nedir? Özellikleri?

ING Bank Turuncu Hesap ile müşterilerine çeşitli avantaj ve imkanlar sunmaktadır. Yazımızda ING Bank Turuncu Hesap nedir? ve Turuncu Hesabın özellikleri nelerdir konularında bilgiler vereceğiz.

ING Bank Turuncu Hesap nedir?
ING Bank Turuncu Hesap işletim ücreti olmayan, standart hesap işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve bu işlemlerin yanı sıra günlük hesabınızda olan paraya faizin işlendiği bir hesap türüdür. Bu ürün ING Bank tarafından müşterilerine ve yeni müşterilerine sunulmaktadır.

ING Bank Turuncu Hesap özellikleri
ING Bank’ın sunduğu Turuncu Hesap ile bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Hesabın en büyük avantajlarından biri hesabınızda bulunan paradan faiz geliri elde etmenizdir. Hafta içi 17:00 saatine kadar hesabınıza yatırmış olduğunuz para, gece itibari ile geliri elde eder. Bu sayede hesabınızda bulunan para her zaman değerlenmiş olur.

Turuncu Hesap sahipleri için faiz oranı %9,50 olarak belirlenmektedir. Eğer Turuncu Hesap’a yeni başvuracaksanız yeni müşterilere özel olarak faiz oranı %11,50 olarak belirlenmektedir. Hoş geldin faizi adı altında yeni müşterilere sunulun bu imkan hesabın açıldığı günden sonra 90 gün sürmektedir. 90 günü tamamlayan yeni hesaplar otomatik olarak standart yani %9,50 faiz oranından yararlanabileceklerdir. Faiz oranları günlük olarak belirlenir ve gece hesaplara işler. Burada yazılan faiz oranları yıllık basit bürüt faiz oranıdır. Hoş geldin faiz oranı maksimum 100.000TL’ye kadar geçerlidir. Bu tutarın üzerinde kalan kısım içinse standart faiz oranı işlenmektedir.

Hesabınızdan istediğiniz zaman havale ve eft işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınız hem standart vadesiz hesap özelliğini hem de vadeli hesap özelliğini taşımaktadır. Sizlerde hem günlük bankacılık işlemlerinizi yapmayı hem de hesabınızda olan paradan faiz geliri elde etmek istiyorsanız ING Bank Turuncu Hesap başvurusunu yapabilirsiniz.

ING Bank Turuncu Hesap başvurusu
ING Bank Turun Hesap açmak için internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan formu doldurduktan sonra banka sizleri başvurunuzun durumu hakkında bilgi verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir