İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

İş Bankası Maximiles kredi kartı kolayca uçabilmek ve rutinden kaçabilmek adına tasarlanmış bir kredi kartı. Onunla hedef tutturma, uçuş tablosu gibi zorluklarla uğraşmadan nereden nereye, ne kadara uçacağına sizler karar veriyorsunuz.
İş Bankası Maximiles kredi kartının diğer uçuş kartlarından en önemli farkı, bölge ve yolcu kotaları olmadan, uçak biletinizi fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı sağlaması. Maximiles ile yaptığınız her alışverişten MaxiMil kazanarak, kazandığınız MaxiMilleri yurt içi uçuşlarda bire bir değerli, yurt dışı uçuşlarda ise 1,5 veya 2 kat değerli kullanmanıza imkan sağlamaktadır.
Üstelik Maximiles sadece uçuş kartı özelliği taşımıyor. Maximiles kredi kartınızla nakit avans çekebilir, çektiğiniz nakit avansı taksitlendirebilir, yatırım hesabı işlemlerinden havaleye, aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Maximum kart özellikleri sayesinde Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Maximiles yurt içinde ve yurt dışında VISA/MasterCard amblemini taşıyan tüm noktalarda geçerlidir. Maximilesı yurt dışında kullanmanız halinde alışverişleriniz hesap özetinize TL yansıtılır, böylece yurt içinde yapmış olduğunuz ya da yapacağınız alışverişlerinizle birlikte rahatlıkla takip edebilirsiniz. Visa Maximiles kullanıcısı iseniz tercihinizi USD ve ya EURO olarak da limit tahsis edilebilir. Alışverişleriniz kartınızın döviz limiti üzerinden ayrı bir hesap özeti ile tarafınıza bildirilir. Böylece yurt dışı alışverişlerinizi toplam döviz borcu üzerinden ödeyebilirsiniz. Maximiles ile tüm bankamatiklerden vadesiz hesabınıza ulaşabilir, Bankamatik Kart’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma ve daha birçok işlemi Maximiles kartınızla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir