Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Günümüzde çoğu banka internet veya sms aracılığı ile kredi başvurusu kabul etmektedir. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak çok kolay ve hızlı. Bu yüzden kredi kullanmak isteyen çoğu kişi ilk olarak internetten kredi başvurusu yapmaktadır. Tabi ki kredi kullanmak için sadece internetten başvuru yapmak yeterli kalmamaktadır.

İnternet üzeriden başvuru yaptıktan sonra banka sizin talebiniz üzerinde vatandaşlık numaranızdan gerekli ön incelemeleri gerçekleştirir. Bu incelemede özellikle kredi notunuz çok önemlidir. Eğer kredi notunuz kredi kullanmak için yeterli seviyede ise banka sizlere olumdu geri dönüş yapar. Banka sizlere kredi başvurunuzun onaylandığını belirtir ve en yakın şubesine uğramanız gerektiğini söyler. Burada sizlere verilen onay ön onaydır. Yani buradan anlaşıldığı gibi ön onaydan sonra bir de kesin onay alınması gerekmektedir. Kesin onay alma aşamasında ise bankaya kredi kullanmak için gerekli olan evrakları sunmanız gerekmektedir. Kredi kullanmak için gerekli evrakları bankaya beyan ettikten sonra banka tekrardan bir inceleme gerçekleştirir ve eğer uygun görürse krediye kesin onayı verir.

Denizbank Kesin Onaylı Kredi
İnternet veya sms üzerinden kredi başvurusu işleyişi böyle olunca acaba kesin onaylı kredi veren bankalar var mı sorusu ortaya çıkıyor. Yakın zamanda sms üzerinden kesin onaylı kredi veren bir banka müşterilerine bu hizmeti sunmaya başladı. Bu banka Denizbank. Denizbank kesin onaylı kredi sayesine sms aracılığı ile kesin onaylı kredinizi alabilirsiniz.Denizbank kesin onaylı kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazıp 3280 göndermeniz yeterlidir. Bu başvurudan sonra sizlere verilecek onay kesin onaydır. Bankaya gittiğinizde sizlerden gelir belgesi, fatura gibi hiç bir belge istenmeyecektir. Sadece nüfus cüzdanınızın fotokopisini bankaya beyan etmeniz yeterlidir.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar” üzerine yorum

  1. ben kredi çekmek istiyorum bankanıza borcum var fakat verilmiyor neden ki bu şartlarda zaten borcumu ödemeyecem bu konuda hic yardımcı olunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir