Kredi Kartı Puanları Ne Zaman Silinir?

Puan, kredi kartıyla yaptığınız her alışverişler de kazandığınız maxi puanlardır. Bu puanlar hesabınıza gece veya gündüz banka kartınıza eklenir ve size de bilgilendirme mesajı gelir. Ve size bide 8 ila 31 günleri arasında yapacağınız her alışverişler de bu puanlar sayesinde bazı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Nelerden yararlanabilirsiniz? Opet ve ona bağlı istasyonlarda da kullanabilirsiniz.

Bankaların bize sunduğu fırsatlar çok büyük aslında. Bazı bankaların kredi kartları çok avantajlı ama hepsi de aynı değil elbette. Bazı bankaların kartları alışverişin miktarına göre biz müşterilerine puan yüklüyor. Peki ya hangi bankaların kartları puan veriyor?

Bonus, Wordcard, şeker bonus’ tan tutunda axess’ e kadar tüm banka kartlarına maxi puan veriyorlar. Bankanın müşterilerine kendi kartlarına puan yükleniyor ve bankanın belirlediği başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Mesela, 8-20 martta başlar 31 nisan  2016 bitiş tarihidir. Bu tarihler arasında her yaptığınız alışverişte bu puanları kullanabilirsiniz. 31 nisan da banka kartından puanlar silinecektir.

Worldcard, bu bankanın kartında her yaptığın alışverişlerde 200 TL ye 20 TL fırsatı veriliyor.bu kampanyalardan yararlanmak için bilgilendirme mesajı gönderilir. 01 ocakta başlangıç tarihidir ve puanlar o gün yüklenir. 08 ocakta da puanlar silinir.

Şeker bonus, anneler gününe özel % 20 chip para puan verilmektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için kısa mesaj atmanız gereklidir. Yada müşteri temsilcinizden de bilgi alabilirsiniz. Yahut yaptırabilirsiniz. Başlangıç tarihi 5 nisanda başlayıp 20 nisan günü sona ermektedir.

Axess card, cep telefonu bilgisayar ve akaryakıtlarda % 40 maxi puan verilmektedir. Bu puanlardan yararlanmak için internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Başlangıç tarihi 20 ağustosta başlayıp 10 eylül günü bitmektedir.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir