Kredi Kartına Taksitle Araba Olur Mu?

Kredi kartı kullanımı hayatımızın her yerinde var. A’dan Z’ye neredeyse tüm sektörler de kredi kartı geçerli ve kullanılıyor. Kredi kartı ile gıda alışverişi, kozmetik alışverişi, beyaz eşya ve mobilya alışverişi, cep telefonu alışverişi gibi sektörler de kredi kartı kullanmaya alıştık peki kredi kartı ile araç alma şansınız var mı?

Kredi Kartı Araç Alımı

Kredi kartı ile araç alımı karşımıza sık sık çıkan bir durum değil. Araç fiyatı kadar yüksek limitli kredi kartı kullanıcısı olmanız gerekiyor. Genel de bu kurum galeriler de karşımıza çıkıyor ki araç fiyatının tamamı kredi kartından çekilmeye biliyor. Örneğin 20 bin TL değerinde araç alacaksınız, bunun 15 bin TL peşin ödeyip kalan 5 bin TL borcunuzu ise kredi kartınızdan kullanabilirsiniz.

İki kredi kartı kullanarak da araç alımlarını yapanlar var. 15 bin TL değerinde araç almak için 7 bin TL bir kredi kartından 8 bin TL de diğer kredi kartından kullananlar var. Kredi kartınız ile yapacağınız araç alım işleminde ise vade imkanından yararlanma ihtimaliniz söz konusu olsa da bu vade 9 ayı geçmeyecek şekildedir.

Ankara Şahin Galeri ( Havalimanı) Kredi kartına taksitle araç satışı için uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir