Maximum Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Kredi kartlarını oldukça kullanışlı kılan özelliklerden biri de yapmakta oldukları kampanyalar olmakta ve bu kampanyalar arasında da en çok dikkat çekenler akaryakıt kampanyaları olmaktadır. Bu konuda hizmet veren kartlardan biri de Maximum kart olmakla beraber pek çok anlaşmalı akaryakıt istasyonu sayesinde kullanıcılarına çok büyük avantajlar sunmaktadır.

Maximum kart ile anlaşmalı olarak hizmet veren akaryakıt istasyonlarını ve yapılmakta olan kampanya süreçleri le alakalı verilecek olan bilgiler şunlardır;

Hali hazırda devam etmekte olan akaryakıt kampanyası, Maximum kart ile Petrol Ofisi istasyonlarında yapılmakta olan kampanyadır. Bu kapsamında:

  1. Kampanya sürecine dahil olmak için PO yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağımız kredi kartının son altı hanesini yazıp, hali hazırda banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası ile 4402’ye kısa mesaj atmamız gerekmektedir. Bu kısa mesajdan sonra kampanyadan faydalanma olanağı bulabilmekteyiz. Söz konusu bu kısa mesaj belli bir ücrete tabii olup, bu ücretlendirme kullanmakta olduğumuz GSM operatörüne göre farklılık göstermektedir.
  2. Anlatılan kısa mesajdan sonra Petrol Ofisi’ne ait akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapılacak olan 100 Türk Lirası ya da daha yüksek tutarlarda yapılacak olan dört alışveriş sonrasında, yine oto gaz ya da akaryakıt alışverişlerinde kullanabileceğimiz 40 Türk Lirası tutarında MaxiPuan kazanmaktayız. Ne kadar alışveriş yaparsak yapalım kazanabileceğimiz en yüksek tutar 40 Türk Lirası tutarında olmaktadır.
  3. Söz konusu bu dört akaryakıt alışverişini yapmamız gereken tarih aralığı 16 Kasım ile 31 Aralık’tır.
  4. Bu tarihler arasında yapacağımız alışverişlerden sonra kazanmış olduğumuz MaxiPuanları 22 Ocak 2017 tarihine kadar kullanmamız gerekmektedir.
  5. Sahip olduğumuz kart Ziraat Bankası’na ait bir Maximum kart olsa sahi bu kampanyadan faydalanma şansımız bulunmaktadır. Ancak Ziraat Maximum kullanıcıları diğer Maximum kullanıcılarından farklı olarak kampanya sürecine dahil olabilmek için PO yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağımız kredi kartının son altı hanesini yazıp, hali hazırda banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası ile 4757 numarasına kısa mesaj atma yöntemini kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir