Metropol Kart Geçen Yerler MARKETLER MAĞAZALAR

Çalışanlarına yemek ya da emek parası vermek yerine bu amaç ile kullanabilecekleri kartlar vermek ülkemizde hemen hemen her iş yerinin uygulamakta olduğu bir sistem olmak ile beraber bu aşamada tercih edilen seçeneklerden biri de Metropol kart olmakta ve oldukça fazla sayıda geçerliliği olarak kullanıcılarına büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu noktada en önemli olan detaylardan biri de Metropol kart geçen yerlerin nereler olduğunu bilmek olmaktadır. Bu sayede adı geçen kartta yüklü olan paranızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda daha net fikirlere sahip olabilir ve kendinizi de buna göre ayarlayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı söz konusu kartın geçerli olduğu yerler ile alakalı olarak bilge vermek okuyucularımız için son derece faydalı olacaktır. Hemen hemen her yerde anlaşmalı bir noktası bulunan Metropol kartınızı kullanma olanağı bulabileceğiniz belli başlı yerler ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Metropol Kart Anlaşmalı Yerler

Burger King: Eğer siz de söz konusu olan bu kartınızı yemek yemek amacı ile kullanmak istiyorsanız bu konuda tercih edebileceğiniz yerlerin başında Burger King gelmektedir. Çünkü adı geçen bu kart hemen hemen tüm Türkiye’deki şubeler ile anlaşmalı olmaktadır. Bildiğiniz üzere Burger King’in oldukça yaygın bir şube ağı mevcut olmaktadır. Bu yüzden siz söz konusu bu kartınızda mevcut olan bakiyeniz ile oldukça kolay bir şekilde yemek yeme olanağı yakalayabilirsiniz. Ulaşım açısından son derece kolay ve fiyatlar olarak da kayda değer derecede cüzi olan bu yer çalışanlar için deyim yerinde ise biçilmiş kaftandır.

Makro Market: Yapmak zorunda olduğunu market alışverişlerinizi adı geçen bu kartta mevcut olan bakiyelerinizi kullanmak sureti ile gerçekleştirmek niyetinde iseniz bu konuda size tavsiye edebileceğimiz yerlerin başında Makro Market gelmektedir. Adı geçen bu yer hemen hemen her yerde mevcut olduğu için ulaşımı pek çok kişi için son derece kolay olmakta ve fiyatlar açısından da diğer marketlere kıyasla çok daha uygun bir seçenek olma özelliği göstermektedir. Bu yüzden siz de Metropol kartınızı kullanarak adı geçen bu yer aracılığı ile pek çok ihtiyacınızı giderme olanağı yakalayabilirsiniz.

Dedem Pide Kebap: Yine söz konusu olan bu kartlarındaki paraları yemek yeme amacı ile kullanmak istemekte olan kişiler için en uygun seçeneklerden biri de son derece yaygın şube ağı ve kaliteli hizmetleri ile Dedem Pide ve Kebap salonları olmaktadır. Bu yer genel olarak tüm büyük illerde hatta her ilçede en az bir tane mevcut olduğu için kendinize yakın bir şube bulmanız son derece kolay olmakta ve kaliteli hizmetleri ile ve uygun fiyatlar sayesinde son derece rahat bir şekilde karnınızı doyurmak mümkün olmaktadır.

Mado: Bu kart ile pek çok farklı ihtiyacınızı giderme ve isteğinizi yerine getirme olanağınız mevcut olmak ile beraber eğer tatlı ya da dondurma alarak bakiyelerinizi değerlendirme niyetinde iseniz yine ülke çapındaki şubeleri ile hizmet vermekte olan Moda aracılığı ile hizmet almanız söz konusu olmaktadır. Bu yer de Metropol kart ile anlaşmalı olan pek çok farklı dükkandan biri olmaktadır. Siz de kendinize en yakın ya da en uygun olan bir Mado şubesi aracılığı ile kartınızda yüklü olan paraları kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

metropol kart geçen üye iş yerleri
metropol kart geçen üye iş yerleri

Aspava: Yine yemek yemek isteyen Metropol kart kullanıcıları için anlaşmalı yerlerden biri de pek çok farklı Aspava şubesi olmaktadır. Adı geçen bu restoranlar zincirine ülkemizin hemen hemen her ilinde ve hatta her ilçesinde rastlamak mümkün olmaktadır. Üstelik be yerler kaliteyi son derece uygun bir fiyata sunmakta olan restoranlar arasında yer almaktadır. Bu yüzde siz de bu yerlere kolaylıkla ulaşabilir ve uygun bir fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

HD İskender: Ülkemizin hemen hemen her yerinde şubesi olan ve talep eden her kişinin de rahatlıkla ulaşabileceği yerlerden biri de son derece kaliteli ve bir o kadar uygun fiyatlı hizmeti ile HD İskender olmaktadır. Eğer siz de Metropol kartınız ile yemek yemek isteyenlerdenseniz adı geçen bu yeri gönül rahatlığı ile tercih ederek hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir