Odeabank 120 Aya Varan Vadelerle Konut Kredisi

Konut ihtiyacınızı bankalardan kredi kullanarak karşılamak istiyorsanız Odeabank konut kredilerinden yararlanabilirsiniz. Odeabank 120 aya varan vadelerle konut kredisi imkanı sunmaktadır. Vadesi uzun olsun taksit tutarı düşük olsun diyenler için oldukça faydalı bir kredi ürünü.

Odeabank 120 ay vadeli konut kredisi özellikleri

Odeabank 120 ay vadeli konut kredisi ürününden yararlanmak istiyorsanız ödeyeceğiniz faiz oranı %1,18 olarak belirlenecektir. Kredinizi 120 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Uzun vade seçeneği sayesinde ödeyeceğiniz kredinin taksit tutarları oldukça düşük olacaktır. Bu sayede düşük kredi taksitleri ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bankaya 120 aydan daha fazla vade ile kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda banka sizler için özel olarak bir inceleme yapacak ve bu inceleme  soncunda sizlere özel vade seçeneklerinden sunabilecek. 120 aydan daha fazla kredi kullanmanız aylık taksit tutarınızı düşürecektir ancak uzun yıllar borçlanmanız sizi riske de atacaktır. Bu yüzden optimum vade olarak görülen 120 vadeden yararlanmanız sizin için daha doğru tercih olacaktır.

Odeabank 120 ay vadeli konut kredisi masrafları

Bankanın konut kredisi ürününden yararlanmak istediğinizde bazı masraflar ödemek durumundasınız. Bu masraflar ise 100.000TL tutarındaki 120 ay vadeli krediler için masraflar aşağıdaki gibidir.

-1.500TL dosya masrafı

-750TL ekspertiz rapor ücreti

-300TL ipotek ücreti

-45TL hayat sigortası ücreti

Yapılması zorunlu olan DASK ve konut sigortası için bankanız ile görüşmelisiniz.

Odeabank 120 vadeli konut kredisi başvurusu ve istenilen evraklar

Krediden yararlanırken almak istediğiniz evin bedelinin sadece %75’lik kısmı için bankadan finansal destek isteyebilirsiniz.Bankanın 120 ay vadeli konut kredisine başvurmak için herhangi bir şubesine uğramanız yeterlidir. Başvuru yaptıktan sonra hızlı bir şekilde ekspertiz raporu için işlemler gerçekleştirilecek ve kredi onayınız sizlere sunulacaktır.Bankanın kredisine başvurmak için nüfus cüzdanı, gelir belgesi, satın alınacak konutun tapusu gerekmektedir. Bu evraklara ek olarak banka gerekli gördüğünde kefil veya ekstra evraklar isteyebilir.

Odeabank 120 Aya Varan Vadelerle Konut Kredisi” üzerine 2 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir