Odebank’tan Nüfus Cüzdanına Evraksız Kolay Kredi

Hazır kredi ürünlerinden biri de Odeabank’tan müşterilerine sunulmaktadır. Odeabank’tan nüfus cüzdanına evraksız kolay kredi ile hızlı bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz.

Odeabank nüfus cüzdanına evraksız kredi özellikleri

Odeabank hazır kredi ürününden 15.000TL’ye kadar kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kredinin en büyük özelliği evraksız kullanabilmenizdir. Banka sizlere tanıdığı hazır kredi ürününden sadece bankaya nüfus cüzdanınızı beyan ederek yararlanabilirsiniz. Hatta bankaya gitmenizde gerek yok. Vermiş olduğunu adrese bankanın anlaşmalı olduğu kuryeler ile paranızı teslim alabilirsiniz.

Hazır kredi ürününde dosya masrafı 150TL olarak belirlenmektedir. Faiz oranı ise 9 ay 3.000TL olarak kullanmak istediğiniz kredilerde %0,99 olarak belirlenmektedir. Kredi ürününden 36 ay vade ile yararlanmak istediğinizde faiz oranı %1,45 olarak belirlenmektedir. Bu kredi ürününden yararlandığınız da banka sigorta masrafını da tahsil etmektedir.

Odeabank nüfus cüzdanına evraksız kredi başvurusu
Odebank nüfus cüzdanına kredi ürününden yararlanmak için kredi başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere uygun olan tutar ve vade seçeneklerini belirledikten sonra buraya tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfa Odeabank’ın kredi başvuru sayfasıdır. Bu sayfada vatandaşlık numaranızı ve cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir. Bu bilgileri girip formu gönderdikten sonra banka sizlere kısa bir süre sonra kredi sonucunuzu bildirecektir.Banka ilk başvuru esnasında herhangi bir kefil talebinde bulunmamaktadır. Ancak incelemeler sonucunda eğer banka gerekli görürse sizlerden kefil isteyebilir. Aynı zamanda ekstra evraklar isteme hakkına da sahiptir. Bu ekstra evraklar gelir belgesi, ikametgah belgesi gibi evraklardan oluşmaktadır.

Odebank’tan Nüfus Cüzdanına Evraksız Kolay Kredi” üzerine 4 yorumlar

  1. bence odeabank türkiyede faliyet gösteren çok bankadan daha esnek ve müşterisine bağlı ben banko kart kulaniyorum memnunum aidtı yok ve yardımcı oluyorlar.

  2. NÜFUS CÜZDANINA DİYORSUNUZ SONRA DA GEREKLİ GÖRÜLDÜĞÜNDE GELİR BELGESİ VE BAŞKA BELGELER İSTENEBİLİR NORMAL KREDİYLE NE FARKI KALIYOR OZAMAN SÖYLEYİN

  3. VE BANKA HANGİ ŞARTLARDA BELGE ALMAYI TALEP EDEBİLİR BUNLARI DA AÇIKÇA BELİRTİRSENİZ MİLLET BOŞYERE ORAYA GELİP ELİ BOŞ DÖNMEMİŞ OLUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir