Parafkart Parafly Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektörünün en gözde ürünleri arasında yerlerini almaktadır kredi kartları. Özellikle her türlü alışveriş olanağı sunması ve taksit imkanları nedenleri ile oldukça cazip gelerek kullanım alanlarının oldukça geniş kapsamlı olması da ürün kullanımının artmasına olanak sağlamaktadır. Günümüzde çeşitli bankalara ait birden fazla kredi kartının neredeyse tüm bireylerde bulunması kullanım oranındaki artışı göz önüne sermektedir. Tüm bankalara ait birbirinden gerek başvuru aşamasında,gerek kartın görüntüsü noktasında gerekse özellikleri bakımından oldukça farklılık göstermekte olan kartlar arasında şimdilerde halk bankası tarafından verilmekte olan paraf kart özelikleri bakımından oldukça ön planda bulunmaktadır.

parafkart-parafly
parafkart-parafly

Paraf kartın bir alt dalı olarak piyasaya sürülen ve özellikle de sürekli seyahat  yapma alışkanlığı olan bireyler için oldukça cazip koşullar sağlamakta olan kredi kartına www.halkbankası.com yada www.parafcard.com.tr  sitesi üzerinden parafly kredi kartı tercih edilerek açılmakta olan başvuru formunun doldurulması,444 0 400 numaralı telefon ile Halkbank dialog servisi aracılığı ile başvuru yaparak, Halkbank’a ait ATM cihazlarında bulunmakta olan başvuru aşamaları aracılığı ile yada herhangi bir Halk bank şubesine başvuruda bulunarak yapılmaktadır.

Paraf Kart ile Parafly Arasındaki Fark

Özellikleri bakımından diğer kartlardan seyahat anlamında ayrılmakta olan parafly kart ile yapılmakta olan alışverişlerden sağlanmakta olan paraf paraların seyahat amacı ile alınmakta olan uçak bileti alımında kullanılabiliyor olmasıdır. İlgili karta sahip olan bireylere özel imkanlarda sunulmaktadır. Örneğin İstanbul Sabiha Gökçen hava alanında ilgili kart hamillerine Vale Park hizmetinden %50 indirim imkanı ile yararlanabilmektedir. Böylelikle özellikle sıklıkla seyahat etmekte olan bireylerin mutlaka ceplerinde olması gereken bir kart çeşididir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir