Paytoo Para Çekme

İnternetten ürünler satan ya da oyun kullanımına açılan sitelerde yönetici kesimin internet ödemelerini kullanması gerekmektedir. Örneğin oynadığınız bir oyun var diyelim. Bu oyunun birçok özelliği para ile satılmaktadır. Bu özellikleri satın aldığınız zaman bir ödeme yönteminden faydalanılması gerekiyor ki hem yasal olsun hem de güvenli bir işlem olsun. Kaldı ki zaten orijinal oyunların tümü de para ile satılmaktadır. Bu ve bunun türevi birçok e-ticaret işlemlerinde böyle bir sistem kullanması gerekir. Bunlardan dolayı da bir ödeme yöntemi olarak Paytoo oldukça dikkat çekmektedir.

Paytoo yukarıda bahsettiğimiz tüm işlemler için kullanılacak bir ödeme yöntemidir. PayToo aracılığı ile para çekebilirsiniz ya da bir başkasına para gönderebilirsiniz. Bu ödeme sistemini diğerlerinden ayıran banka hesabına ihtiyacınızın olmamasıdır. Çünkü burada e-ticaret işlemleriniz için aynı zamanda e-cüzdan kullanırsınız. Yani sistemin kendisine ait sanal bakiyesi vardır ve bu bakiyeyi sürekli olarak kontrol edebileceğiniz platformlarda oluşturulmuştur. Telefon uygulaması olarak indirerek, tüm işlemlerinizi de hızlı şekilde halledebilirsiniz. Sistemin en güzel yanı, Türkiye dışında da kullanılmasıdır. Yaklaşık 200 farklı ülkede hizmet veren PayToo’nun hesap açma yaşı da yoktur. Hesap almak için herhangi bir yaş sınırının olmamasından da anlaşılabileceği gibi maddi olarak da avantajlı olabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Çünkü işlemler için herhangi bir ücret kesimi yapılmamaktadır.

En çok merak edilen konulardan birisi PayToo sisteminden nasıl para çekilebileceğidir. Aslında bu çokta büyütülecek bir durum değildir. Zira bu hesap üzerinden havale işlemleri yapabileceğiniz için yani dilediğiniz hesaplara dilediğiniz saatte para gönderebileceğiniz için, hesabınızda mevcut bulunan parayı kendi kartınıza kolaylıkla gönderebilirsiniz. Böylece birikim yapabilme olanağınızda artarken herhangi başka bir sisteme de ihtiyaç duymazsınız. Bunun yanı sıra bir başka sistem olarak da kredi kartı tavsiye edilebilir.

PayToo’nun iki çeşit kartı vardır. Birisi MasterCard altyapılı olan kredi kartı. Bir diğeri ise sanal karttır. Bu iki karttan birini veya ikisini birden tercih ederek, kartlara sahip olabilirsiniz. Böylece işlemleriniz daha da hızlanacaktır. Bu kartlar aracılığı ile de alışveriş işlemlerinizi de yürütebileceğiniz için kart alabilmeniz sizin için bir avantaja dönüşecektir. Kartın elinize ulaşma süresi en çok 1 ay olarak belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir