Payza Üyelik Nasıl Yapılır

Online olarak parasal işlemler yapmak son yıllarda oldukça sık bir şekilde gerçekleştirilmek ile beraber bu aşamada kullanılacak pek çok farklı uygulama mevcut olmaktadır. Bunlardan biri de Payza olmakta ve ülkemizde de kullanım olanağı mevcut olmaktadır. Bu sebepten dolayı internet üzerinden parasal işlemler yapmak isteyen pek çok kimse ilk olarak Payza üyelik işlemini yapmaktadır. Bundan sonra da online olarak yapılması gereken her türlü parasal işlerini son derece kolay ve bir o kadar hızlı bir şekilde halledebilmektedirler.

Payza’ya Nasıl Üye Olunur?

Eğer siz de bahsi geçen bu uygulamayı kullanmak ve yapılacak olan işlerinizi bu şekilde halletmek istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey üyelik işlemlerini halletmenizdir. Bunun için yapmanız gereken her şey aşağıda aşama aşama belirtilmektedir.

 1. İlk olarak bu konusu olan uygulamaya ait olan resmi internet sitesine giriş yapmalısınız.
 2. Daha sonra ise açılmış yeni sayfa üzerinden üye ol sekmesine tıklamalısınız.
 3. Bu işlemden sonra karşınıza yeni bir sayfa daha gelecektir. Bu sayfa üzerinden yapmanız gereken üyelik için gerekli olan bilgilerin girişini sağlamaktır.
 4. Bu aşamada girişini yapmanız gereken  bilgiler ise şunlardır:

 

 • İlk olarak girmeniz gereken bilgi aktif olarak kullanmakta olduğunuz e posta adresiniz olmaktadır. Ancak bu adrese ait olan şifre ve buna benzer daha başka detayları bildiğinizden emin olmanız son derece büyük önem taşımaktadır.
 • Daha sonraki aşamada giriş yapmak için kullanacağınız şifreyi girmeniz gerekmektedir. Adı geçen bu uygulama bir sanal banka hesabı olduğu için kullanacağınız şifreyi belirleme konusunda dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz.
 • Bundan sonra ise cep telefonunu numaranızı girmelisiniz.
 • Belirlemiş olduğunuz şifreyi unutma ihtimalinize karşı önlem almak için güvenlik kodu oluşturmanız ise bir sonraki süreç olmaktadır.
 • Bu şifre ile de güvenilirliği de daha fazla arttırdıktan sonra  ad, soyad ve benzeri kişisel bilgileri girmelisiniz.
 • Bu aşamada bilmeniz gereken önemli bir detay da  eğer şirket hesabı açacaksanız bu yönde gerekli olan bilgilerin girişini yapmalısınız.
 • Son olarak da üç adet güvenlik sorusu oluşturmak sureti ile üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir