Ramazan Ayı Kredi Kartı Puan Kampanyaları

Kredi kartları hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmek ile beraber bu kapsamda son günlerden yapılmakta olan en dikkat çekici çalışma Ramazan ayı kredi kartı puan kampanyaları olmakta ve bugünkü yazımızda bankalar düzenlemekte olduğu söz konusu süreçlerden bahsetmekteyiz. Siz de makalemizi okumak sureti ile  kullanmakta olduğunuz kredi kartının Ramazan ayında sunmakta olduğu olanakları öğrenebilir ve yapmak zorunda olduğunuz alışverişleri avantaja çevirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Ramazan Ayı Kredi Kartı Kampanyaları
Ramazan Ayı Kredi Kartı Kampanyaları

Bonus Card Ramazan Kampanyası

Ülkemizde para puan denince akla ilk gelen bu alanda en kapsamlı hizmeti veren kart şüphe yok ki Bonus olmakta ve adı geçen bu kartın Ramazan ayında sunmakta olduğu olanaklar yazımızın devamında detaylı olarak anlatılmaktadır.

  1. Bonus Card üye iş yerleri ya da anlaşmalı noktalardan yapılacak olan market ya da akaryakıt sektöründeki 100 Türk Lirası ya da üzerindeki ikinci alışverişte 10 Türk Lirası, dördüncü alışverişte 20 Türk Lirası, altıncı alışverişte 40 Türk Lirası, toplamda da 70 Türk Lirası değerinde Bonus kazanabilirsiniz.
  2. Söz konusu olan bu kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahil olmaktadır.
  3. Katılım için yapmanız gereken ise mobil uygulamadan hemen katıl sekmesine tıklamak ya da cep telefonunuzdan büyük harfler ile KAZAN yazıp 3344 numarasına kısa mesaj atmaktır.
  4. Katılımızını iptal etmek isterseniz ise yapmanız gereken yine mobil uygulama üzerinden söz konusu olan işlemi gerçekleştirmek ya da cep telefonumuzun kısa mesaj bölümünden büyük harfler ile İPTAL KAZAN yazarak 3340’a göndermektir.

Paraf Card Ramazan Ayı Kampanyası

Halk Bankası’na ait olan bu kredi kartının sunmakta olduğu olanaklar ise şu şekilde olmaktadır;

  1. Akaryakıt hariç tüm sektörlerden ve anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız 100 Türk Lirası ve üzerindeki tüm harcamalarda toplamda 70 Türk Lirası tutarında Paraf Puan kazanma olanağınız bulunmaktadır.
  2. Katılım için yapmanız gereken ise cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip büyük harfler ile RAMAZAN yazarak 3404 numarasına kısa mesaj atmaktır.
  3. Yapacağınız alışverişler ile kazanacağınız Paraf paraların son kullanım tarihi ise 9 Temmuz 2017 olmakta ve 10 Temmuz 2017’de de kullanmadığınız puanlar geri alınmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir