Şekerbank İnternet Bankacılığı İşlemleri

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde artık bankacılık işlemleri de çok kolay. İnternet üzerinden kolay, hızlı ve güvenilir şekilde istediğiniz işlemi halledebilirsiniz. Para transferlerinden diğer onlarca işleme kadar her şeyi internet şubesi üzerinden halledebilirsiniz. Limitleri belirleyerek her tür işlemi yapabilirsiniz. Hisse senedi alım işlemleri bile dahil olmak üzere tüm yatırım işlemlerini birkaç tık ile yapmak oldukça kolay. Hesap hareketlerinizi, ödemelerinizi, eğitim ve sınav giderlerinizi internet erişimi olan her yerden saniyeler içinde görebilir, takip edebilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığı girişi ile hesaplarınızı her an her yerden izleyebilirsiniz. İster parasal işlemleri, yatırımları ister sadece görüntüleme, bilgi alma işlemlerini internet şubesi üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli, Kolay, Hızlı Bireysel İnternet Bankacılığı

ATM kartı ya da kredi kartına ait tüm bilgileri kullanarak kolay, güvenilir ve hızlı şekilde bireysel internet şubelerine giriş yapabilir, müşterilere özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Tüm bu imkanlara erişmek için ise tek yapılması gereken şifre sahibi olmak. En yakın Şekerbank şubesine uğrayarak başvuru ya da şifre edinme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığı bireysel internet şubesine özel avantajlardan biri de mevduat hesabı açtırmak. Mevduat hesabı açtırarak avantajlara sahip olunabilir. Şekerbank internet bankacılık hizmeti sayesinde her an ve her yerden bankacılık işlemlerinizin tamamını kolaylıkla yapabilirsiniz. En yakın şube ya da ATM bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tek bir şifre ile istenilen işlemi yapabilir, paranızı değerlendirebilirsiniz.

şekerbank

Şekerbank Kurumsal İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Bankanın hizmetlerinden biri de Şekerbank internet bankacılığı kurumsal uygulamaları. Yani firmanıza özel açılan kurumsal internet bankacılığı. Firma sahiplerine özel olarak EFT, fatura, havale, vergi ödemeleri gibi birçok işlemi şubeye gitmeye gerek kalmadan anında yapabilirsiniz. Senet ve çek işlemlerini görüntüleyip, hesap hareketlerini 7 gün 24 saat boyunca izlemek de mümkün. Görüntüleyip istediğiniz işlemi anında ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Firma sahipleri kurumsal internet bankacılığı kullanırken istediği kadar kullanıcıyı tanımlayabilir, her kullanıcıya tek ya da farklı hesaplar üzerinde ayrı yetkiler verebilir. İnternet bankacılığına başvuru ve şifre edinme işlemlerinden yararlanmak için ise en yakın Şekerbank şubesine gitmek yeterli. Formalitelere gerek kalmadan belgelerle uğraşmadan işlem yapmanızı sağlayan internet bankacılığına sahip olmak işte bu kadar kolay.

İnternet Bankacılığı Hizmetlerinde Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Şekerbank hizmetlerine mobil olarak da erişebilmek mümkün. Mobil şube ya da mobil uygulamalar ile istenilen işlem gerçekleştirilebilir. Şekerbank internet bankacılığı telefon üzerinden de tüm hizmetleir ayağınıza kadar getiriyor. İnternet şubesi sayesinde havale, fatura, trafik cezası, vergi, SGK ödemeleri gibi birçok işlemi şubeye gitmeden anında yapabilirsiniz. İnternet şubesi güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak için ise giriş yaparken ve işlemler sırasında ekstra güvenlik sağlayan Şeker mobil şifre, sms şifre, mobil imza uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Bu seçeneklerden birinin kullanımı güvenliği sağlamak için zorunlu hale getirilmiştir. İnternet bankacılığında saldırılardan korunmak, siber uygulamalara maruz kalmamak için Şekerbank hizmetlerinden size uygun olan seçeneği kullanabilirsiniz.

İnternet Şubesi İle Yapılabilecek İşlemler

Şekerbank internet bankacılığı indir diyerek mobil uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamaları kullanmak ise ücretsiz. İnternet şubesi ile kredi kartı işlemleri, yatırım işlemleri, vadesiz hesap işlemleri, otomatik ödemeler, bağışlar, şans oyunu ödemeleri, mobil hattınıza Tl yükleme işlemleri, risk raporu sorgulama işlemleri, sigorta başvuru işlemleri, çek ve senet bilgileri görüntüleme işlemleri, nakit avans, BES başvurusu, kur ve oran bilgileri görüntüleme, trafik harç ödemeleri, kredi hesapları ödeme ve görüntüleme işlemleri gibi çok sayıda işlemi anında ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığı döviz kuru hesaplarını da takip etmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir