Şekerbank’tan 30 Yıla Varan Konut Kredileri

Şekerbank, bankacılık sektörümüzde uzun yıllarda elde ettiği konumu müşteri portföyünü genişleterek güçlendirmek için, diğer bankaların ötesinde kredi hizmetleri sunuyor. Konut kredileri genellikle maksimum 120 ay vade seçeneği ile sunulurken Şekerbank’ın 30 yıla varan vadelerle bu hizmeti sunması da, bankanın politikaları ile paralel.

Şekerbank Kiraya Son Konut Kredisi

Belediye sınırları dahilinde olan, kat irtifakı veya mülkiyeti özelliğinde, %100’ü tamamlanmış konutlar için kullanılabilen bu kredi, maksimum 525.000 TL tutarında veriliyor. Kredi, evin toplam değerinin maksimum %75’lik dilimi için kullanılabiliyor. Eşit taksitli veya esnek ödeme seçenekleri arasından tercihinizi yapmanız mümkün.

Şekerbank Dosya Masrafsız Konut Kredisi

Bu kredi ile alınacak konutlarda belediye sınırları veya kat mülkiyeti şartı aranmıyor. Ancak yine satın alınacak evin değerinin en fazla %75’lik dilimi için kredi kullanılabiliyor ve kredi tutarı maksimum 525.000 TL olarak belirlenmiş.

Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Koşulları ve Başvuru
Şekerbank’ın 30 yıl vadeli konut kredisi seçeneklerinin tümünde, satın alınacak eve konut sigortası ve DASK yapılması, ipotek konulması şartı aranıyor. Ayrıca sigorta, ipotek ve ekspertiz masrafları tüketiciden alınıyor. Hayat sigortası da zorunlu. Bu krediler, yeni bir ev için kullanılabileceği gibi mevcut konut kredinizin refinansmanı (yani yeni koşullarla kredi çekilerek eski kredinizin kapatılması) için de kullanılabiliyor. Faiz oranları ise, “Kiraya Son Konut Kredisi” için %1,29 ve “Dosya Masrafsız Konut Kredisi” için %1,35 olarak belirlenmiş. Şekerbank’ın 360 ay yani 30 yıl vade seçenekli konut kredisi hizmetlerine buradan başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir