Selis Katılım Bankası

Faizsiz bankacılık ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir yöntem olmak ile beraber bu konuda hizmet veren bankalardan biri de Türkiye Finans Bankası olmaktadır. Bu banka ile alakalı olarak en çok dikkat çeken konulardan biri de ismini değiştirerek Selis Katılım Bankası olmasıdır.  Yıllardan beri eski ismi ile hizmet vermekte ve bu süreçte de oldukça fazla müşteri kazanmış olan bu banka Mayıs ayı itibari ile yeni adı ile çalışmalarına devem edecektir. Ancak bu durum yatırımlarını ve bankacılık işlemlerini bu banka aracılığı ile yapmakta olan kişileri tereddüde düşürecek gibi görünmekte ve bu yüzden de Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Selis Bank Katılım Bankası’na dönüşme süreci ile alakalı olarak bilgi vermek son derece önemli olmaktadır. Anlatılmakta olan bu sebepten dolayı da bugünkü yazımızda bahsi geçen konu ile alakalı olan detaylar açıklanmaya çalışılmaktadır.

Selis Katılım Bankası Nedir?

Mevzu bahis olan bu isim değişikliği süreci akıllara ilk olarak Türkiye Finans Katılım Bankası’nın satıldığı fikrini getirmekte ve bu durum neticesinde de isim değişikliği yapıldığını düşündürmektedir. Bilhassa yatırımlarını ve birikimlerini bu bankada değerlendirmeyi ya da saklamayı tercih etmiş olan kişiler bankanın el değiştirme ihtimaline karşı son derece büyük tereddüt yaşamaktadırlar.

Ancak bilinmelidir ki hali hazırda bir Arap Bankası olma özelliği taşımakta olan Türkiye Finans Katılım Bankası yine aynı şekilde işleyişine devam etmekte ve belli bir satma  ya da el değiştirme işlemi mevcut olmamaktadır. Yapılan işlem yalnızca bir isim değişikliğinden ibaret olmakta ve hemen hemen her türlü süreç aynı şekilde ve hiçbir şekilde değişiklik olmaksızın devam etmektedir.

Bu yüzden siz de adı geçen bu banka ile olan işlemlerinize gönül rahatlığı ile devam edebilir ve hiçbir tereddüt yaşamaksızın yatırımlarınızı ve birikimlerinizi de yerde değerlendirebilirsiniz. Üstelik adı geçen bu bankanın yapmakta olduğu isim değişikliği işleminden sonra daha başka kampanya ve indirimler ile müşterilerini daha da memnun  etmeye çalışacağı beklenmekte olan durumlar arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir