Türkiye Finans Borç Birleştirme Kredisi

Bir çok insanın bir bankadan veya bir kaç bankadan kredisi olabilir. Hele şu zamanda maalesef ki bu kişi oranı çok yüksek. Çekilen krediler ihtiyaçları karşılandıktan sonra ödemeleri bir hayli zorlamaya başlamakta. Daha sonra kredileri ödemelerine yetişmemekte. Özellikle son yapılan kredi kısıtlamaların dan daha önce çekmiş olanların bir çoğu bu durumda.

Kredi Borç Birleştirme Avantajları

İlk başta az miktarlarla başlayan kredi taksitleri, iki üç olduktan sonra ödenmemekte. Maalesef ki alırken bu durumu pek düşünmüyoruz, ama ödemeler başladıktan sonra, gelir artık karşılayamamaya başlıyor. Daha sonra Allah korusun hacizlik durumları meydana geliyor. Aslında bu durumlarda daha hacizlik olmadan bir sonuca ulaştırmak daha mantıklı. Çünkü hacizlik olduktan sonra hiçbir banka kredi vermiyor. Sizde var olan borçlarınızı ödemek zorunda kalıyorsunuz. Belki daha kredi ödemeleriniz çok uzun sürecek. Siz bunu ne kadar daha karşılayabilirsiniz. Bunun için başka bir bankaya gidip yada çalıştığınız bankaya gidip, tüm borçlarınızı aynı bankada toplayıp, daha uzun vadeler ve daha az miktarlar da ödeyebilirsiniz. Hemde borcunuz bir kaç bankada ise, hepsini bir araya toplayın ki, borcunuz bir banka faizi ile işlesin.

borç birleştirme
borç birleştirme

Kredi Borcu Birleştirme Kredisi

Bu işlem için, müşterisi iseniz veya değilseniz de hiç fark etmez, Türkiye Finans bankasına  gidebilirsiniz. Bu konuda size yeterince yardımcı olacaklardır. Ben sizin bankanızla çalışmak istiyorum, ama birkaç bankaya olan kredi borcum var ve ödeme zorluğu çekiyorum. Ben tüm borçlarımı bu bankada birleştirmek istiyorum deyin. Müşteri hizmetlisi, sizin tüm kredi ödemenize bakacaktır. Eğer kredi ödemelerinizde bir problem görülmezse, tüm borcunuzu kapatmak için, size kredi başvurusunda bulunduracaktır. Kredinizi onayladıktan sonra, tüm bankalara olan borçlarınız havale veya EFT olarak Türkiye Finans Bankası  tarafından gönderilecektir. Daha sonra olan borcunuz uygun taksitler halinde düzenlenecektir. Tabi bu konuda tüm ödeme detayları size ilk başta anlatılacaktır.

Borçlarımı tek bir bankada birleştirmek istiyorum

Sizde bu ödemeleri size uygun olduğunu düşündüğünüzde krediniz başvurunuz kabul edilecektir. En azından bir kaç banka yerine bir bankaya borçlu olacaksınız. Sıkıştığınız, ödeyemediğiniz borçlarınız bu şekilde daha kolay ödenir hale getirebilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Türkiye Finans web sitesinden yararlanabilirsiniz. Yada merak ettiğiniz tüm sorularınızı 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir