Türkiye Finans Happy Card 2442

Pek çok kişi günlük hayatında çeşitli markalar, mağazalar ya da akla gelebilecek pek çok yerden alışveriş yapıyorlar. Yapmış oldukları bu alışverişlerden puan ya da indirim kazanmak isteyenlerin sayısı ise bir hayli fazla. Ancak kişiler hem alışveriş yapıp hem de nasıl puan kazanacaklarının pek de bilincinde değiller. Ancak bunun mümkün ve oldukça da basit olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Günümüzde Türkiye Finans bankasıyla çalışan müşterilerin sayısı oldukça fazla ve banka müşteri portföyünü gittikçe de arttırıyor. Türkiye Finans Bankası he geçen gün müşterilerinin yararlanması için yeni kampanyalar ekliyor ve kişiler yapacakları alışverişlerde bankalarının anlaşmalı olduğu firmalardan Happy Card sayesinde faydalanabiliyor.

Happy Card’ ı edinmek ise oldukça basit. Kişiler 2442′ ye isimlerini soy isimlerini ve TC’ lerini belirten bir mesaj attıklarında Happy Card sistemine üye oluyorlar ve böylelikle yapacakları alışverişlerden ekstra indirimler ve avantajlı kampanyalardan faydalanabiliyorlar.

Happy Card kullanan birçok kişi büyük mağazaların sağlamış olduğu indirimlerden çok ciddi şekilde yararlanabiliyor ve çok uygun fiyatlardan alışveriş yapma imkanına da sahip oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir