Türkiye Finans Happy Card Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye Finans ile birlikte en yeni özellikleri içeren Happy Card avantajlarını kullanabilirsiniz. Ödemeler arasında yer alan ve bütün faiz oranlarını içeren kart imkanları sayesinde gerekli avantajları elde edebilir ve en yeni kart özelliklerini kullanabilirsiniz. Happy Kart genel olarak birçok firma ile anlaşma sağlamaktadır. Bu kart sayesinde gerekli indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Happy Kart Merinos ile yapılan alışverişlerde müşterilerine 12 taksit seçeneği sunmaktadır. Diğer yandan Crate and Barrel’de uygulanan kampanya dahilinde 3 taksitli işlemlere +6 taksit uygulaması yapılmaktadır. Bu kampanya kapsamında maksimum taksit sayısı 9 olarak belirlenmiştir.

Ayrıca taksit seçmek isteyen kart kullanıcıları; +2, +3,+4, +5 taksit seçeneklerinden dilediğini tercih edebilirler. Bu kampanyalardan yararlanabilmek ve yeni yıla avantajlı bir şekilde girebilmek için Türkiye Finans kredi kartı özelliklerinden yararlanabilir ve kartınızı hemen alabilirsiniz. Bu kart Türkiye’nin en yeni ve kazançlı katılım bankası olan Türkiye Finans sayesinde gerçekleşmektedir. Kart başvurularınızı internet şubesi üzerinden de yapabilirsiniz. Ödemeler ile birlikte her zaman eşit şekilde düzenlemelerde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir