Türkiye Finans İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Türkiye Finans internet şubesi giriş işlemleri için tek yapmanız gereken, TC kimlik numaranız ya da kullanıcı kodunuz ile birlikte şifrenizi girmek. Sonrasında dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı giriş şifreniz yoksa, yine sistem üzerinden şifre alma şansınız bulunuyor.

 Türkiye Finans internet şubesi şifre alma nasıl yapılır? Öncelikle bankanın mevcut müşteri iseniz şifrenizi şubelerden de alabilirsiniz. Şubeye gitmek istemiyorsanız, internet sayfasında bulunan sağ üst bölümde yer alan, internet şubesine giriş yapıyorsunuz. Bireysel ya da ticari kısımdan müşteri portföyünüzü seçiyorsunuz. Eğer hesabınız şirket adına değilse, bireysel bölümünü seçmeniz gerekir ya da dilerseniz anında şifre bölümünü tercih edebilirsiniz. Şifre almak için sistem sizi 4 güvenli aşamadan geçirecektir. Bu aşamalarda sisteme kayıtlı cep telefonunuzun da yanınızda olması gerekir. Güvenlik için sms ile kod gönderimi işlemi gerçekleştirilir.

Türkiye Finans İnternet Şubesi Giriş

İlk aşamada şifrenizi oluşturduktan sonra, sistem sizden güvenli bir şekilde şifrenizi aktive etmenizi isteyecektir. Daha sonrasında tekrar sisteme TC kimlik numaranız ya da müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca her an eft ve havale gibi işlemlerle gerçekleştiriyorsanız, bankanın uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize indirerek her seferinde güvenlik doğrulamasından geçmenize de gerek kalmaz. Bankanın kredi kampanyaları, kampanyalara başvuru koşullarını ve banka ile ilgili diğer tüm merak ettiğiniz şeyleri bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir