Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucu öğrenme için bankanın şubelerine başvurabilirsiniz. Bankanın şubelerinden müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Kredi kartı başvurunuzun üzerinden bir süre geçmişse ve kredi kartı başvuru sonucunuz hakkında sizlere herhangi bir bilgi verilmemişse, kredi kartı başvuru durumunuz hakkında bankanın personelinden yardım isteyebilirsiniz. Banka yetkilileri kısa bir sorgulama ile Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucu bilgisini verecektir.

Türkiye Finans başvuru sonucu ayrıca bankanın telefon bankacılığından da öğrenilebilir. Telefon bankacılığı ile iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcisine bağlanmanız yeterli olacaktır. Kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız, internet bankacılığına girerek kredi kartı bölümünün aktif olup olmamasından kredi kartınızın başvuru sonucuna bakabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme” üzerine 12 yorumlar

  1. SLM KREDİ KART BAŞVURUM KABULL EDİLMİŞ VE KURYEDE OLDUGUNU SÖYLEDİLER FAKAT KURYE BİZDE DEYİL DİYOR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ TEL 0535 026 93 90

  2. kredi kart başvurusunda bulundum fakat cevap alamadım onaylandımı onuda bilemiyorum yardımcı olrsanız sevinirim

  3. haremeyn kredı kartı ıcın sms yolu ıle basvuru yaptım onaylandımı sonucunu ogrenmek ıstıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir