Wings Kart Havalimanı LGM Lounge Kampanyası

Akbank kredi kartları arasında yer alan Wings kredi kartı mevcut kampanyalarını artırarak müşteri kitle oranını yükseltmeye devam ediyor. Neredeyse tüm sektörler de avantaj sunarken Mil puan kazandırması ile de gerek yurt içi gerek ise yurt dışı seyahatleriniz de uygun bilet alımının kapılarını aralıyor. Harcamalarınız da belirli oranlarda Mil puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar da bedava bilet alabilirsiniz. Kartın son kampanyalarından birisi de LGM Lounge Kampanyası oldu.

LGM Lounge Kampanyası

lounge hizmeti
lounge hizmeti

İç hat ya da dış hat uçuş kontrollerinizden sonrasında dinlenmenize olanak sağlayan; açık büfe, internet, ikram gibi hizmetler sunan bu alandan sizde yararlanabilirsiniz. Üstelik Wings kredi kartı sahibi iseniz fiyatlandırma konusunda da size özek rakamlar çıkarılacaktır. Tüm bu sıralı hizmetlerden iç hatlar da 2,5 TL dış hatlar da ise 27,5 TL ödeme yapmanız yeterli olacaktır. İlgili kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Ticari kredi kartları maalesef kampanyadan yararlanma hakkına sahip değildir.

Normal şartlar da iç hatlar 45 TL civarlarında iken % 50’ye varan indirimle daha uygun bir boyuta getirildi. İndirim hakkını asıl kart sahipleri kullanmakta ve diğer kişilere devir edilmemektedir. Kişiler her girişte aynı koşullar da yanlarında bir misafir ağırlama hakkına sahipler. Kampanya başkasına verilmediği gibi paraya da çevrilmez. Sizde belirttiğimiz tarihe kadar kampanya katılım işlemlerinizi tamamlayın ve uçağınızı beklerken sıkılmaktan kurtulan, internet üzerinden araştırmalarınıza devam edin, uçak rötar mı yaptı nasıl ve nerede bekleyeceği derdi yaşamayın. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak ve güncel diğer fırsatlardan yararlanmak için Wings kart resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. 444 25 25 Akbank telefon şubesini de kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir