Wings Mil Puan Harcama Noktaları

Bankaların en dikkat çeken hizmetlerinden biri de kredi kartlarıdır. Kredi kartları sayesinde pek çok ihtiyacımızı daha rahat giderme olanağı bulmaktayız.  Bu hizmetler haricinde kredi kartları sunduğu hizmetler ve yaptığı kampanyalarla da bizlere pek çok kolaylık sunmaktadır. Bu kampanyalardan biri de alışveriş yaptıkça biriken ve yurt içi yurt dışı fark etmeksizin uçak bileti alırken indirimler kazanmamızı sağlayan kartlardır.

Bu kampanya hizmetlerinden biri de Akbank’ın sunduğu Wings karttır. Yaptığımız her harcamada belli bir mil puan kazandıran bu kart ile yurt içi ya da yurt dışı uçak biletlerini indirimli almamızı sağlayan bu kart bizim için oldukça kullanışlı ve kazançlıdır.

Wing Mil Puan Kullanılan Yerler

Wings kartı kullanacağımız yerlerden bahsetmemiz gerekirse başlıcaları şunlardır:

  1. Türk Hava Yolları’ndan Uçak Bileti Almak: Wings ile biriktirdiğimiz mil puanlar ile hiçbir kısıtlama olmaksızın istediğimiz her yere uçak bileti almamız mümkündür. Gerekli olan tek  şart ise yeterli mil puana ulaşmış olmamızdır.
  2. Gemi , Otel ya da Turlara Katılmak: Biriktirdiğimiz mil puanları ile gezginleralemi.com sitesi üzerinden ücretsiz gemi turu yapabilmekte, ücretsiz konaklama hizmetlerinden faydalanabilmekte ve yine  istersek ücretsiz seyahat sigortası yaptırabilmekteyiz.
  3. Alan Vergisi Muaflığı: Wings kartımızda biriken mil puanlarımızı yurt içi uçuşlarda kullanmak istersek ödememiz gereken tüm vergi harç ve diğer bedellerden muaf olma şansımız bulunmaktadır.
  4. İstediğimiz Her Uçuşa Bilet Alabilmemiz: Uçaklarda yer olduğu sürece herhangi bir kontenjan sınırlamasına gidilmeksizin istediğimiz uçağa bilet alabiliriz
  5. Uçak Bileti Harici Yerlerde Kullanabilmemiz: Wings kartımızda biriken puanla sadece uçuş yapmamız gerekmez. Wings Style üye iş yerlerinden yapacağımız harcamalarda da bu puanları kullanabilmekteyiz.

 

Bu bilgilerden de anlaşıldığı üzere Akbank’ın bir hizmeti olan Wings kartımızda biriken mil puanlarımızın kullanım alanları oldukça geniştir.  Yaptığımız harcamalar sonrasında biriken söz konusu mil puanlar sadece uçak bileti değil daha pek çok alanda da bizlere hizmet sunmaya ve hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.  Bu puanlarla gemi turlarından seyahat sigortalarına ve alışveriş yaparken kullanmaya kadar pek çok hizmetten faydalanmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir