World Kart Alışveriş Asistanı Uygulaması

Sürekli yenilikler hazırlayan ve müşterilerini şaşırtmayı başaran Yapı Kredi bankası, alışveriş asistanı uygulaması ile yine dikkatleri üzerine çekti. Kampanyalara daha hızlı ulaşabilecek, nerede indirim var ise anında görebilecek ve daha nice avantajını kullanabileceksiniz. Alışverişlerinizde de online bir asistanınız bulunsun ve keyfini doya doya çıkarın. Sizleri daha fazla merak içerisinde bırakmadan tüm kapsamı ile anlatıma devam edelim;

Alışveriş Asistanı Uygulama Özellikleri

world-alisveris-asistani
world-alisveris-asistani

* Uygulama içerisinde yer alan lokasyon fonksiyonu ile tüm alıveriş noktalarını bulabilirsiniz. Özellikle farklı bir ile geziye gittiğinizde ne nerede, hangi AVM yakın, nasıl ulaşım sağlarım gibi sorunlar da bununla tarihe karışacak.

*Favorilerim bölüme ekleyeceğiniz alışveriş merkezleri, mağazaların aktif indirimlerinden anından haberdar olabilirsiniz. Acaba sezon indirimi başladı mı diye mağazaya gidip aksi bir durumda da geri dönmek zorunda kalmazsınız. Gelen bildirim indirimlerin hepsini tarafınıza yansıtacaktır.

*Sadece bu da değil hangi AVM de hangi mağazalar hizmet veriyor tek tuşla görebilirsiniz. Daha önce başınıza gelmiştir aradığınız mağazayı bulamayıp gezdiğiniz. Zamanınızı mağaza bulmaya değil, alışverişinize harcayın.

*Tüm Yapı Kredi World kart kampanyalarını görebilir ve sizin için uygun olan kampanyalara katılım işleminizi tamamlayabilirsiniz.  Kampanyalar bölümünde yer alan Hemen Katıl butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Tarafınıza kampanya katılım işleminiz tamamlanmıştır bildirimi gelecektir. World kart dışında tüm uygulamalar alışveriş asistanı içerisine yüklenmiştir.

*Elleriniz de torbalar alışverişinizi tamamladınız, taksi beklemek, durak bulmak bazen başlı başına sorun olabiliyor. Hemen uygulamaya giriş yapıp yakınınızda ki taksit duraklarını görürken iletişim numaraları ile de arayabiliyorsunuz. Daha ne olsun ki?

Alışveriş Asistanı Uygulaması Nasıl Çalışır?

Android ve İPhone işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarına uygulamayı indirebilirsiniz. Sonrasında müşteri numaranız ile giriş yapmanız gerekiyor. Eğer müşteri numaranızı bilmiyorsanız Yapı Kredi müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Uygulamayı cep telefonunuza indirmek ve kullanıma başlamak tamamen ücretsizdir. Hemen kısaca belirtelim ki mevcut özellik Türkiye de bir ilk, sizde bu ilkte yerinizi alabilir ve avantajların tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir