World Puan Kullanılan Siteler Hangileri

Worldcard bankaların, müşterilerinin yapmış olduğu alışverişlere istinaden onlara tanımlamış olduğu puanlar olarak yorumlanabilir. Müşteriler, bankanın belirlemiş olduğu orana göre, giyim, kozmetik, yiyecek içecek ve hatta benzin alışverişlerinden World puan kazanmaktadırlar. Ne kadar alışveriş yapılırsa kazanılan puan da o kadar artmaktadır.Puanlarını biriktirerek alışveriş yapan vatandaşların sayısında her geçen gün artış yaşanmaktadır. 

Doğrudan alışveriş yapılan mağazalardan harcayabileceğiniz gibi ine benzin istasyonlarında ya da cafe ve restaurantlarda da puanları kullanmak mümkündür. Puanlarınızı bankanızın çağrı merkezinden, internet şubeden ya da cep şube içerisinde kısa bir süre içerisinde öğrenmek mümkündür. Bunun dışında neredeyse her banka kredi kartı vermekte ve bu kredi kartları da World puan biriktirmektedir. Vakıfbank Worldcard, Yapı Kredi World Card gibi birçok kart çeşidi bulunmaktadır. Kartları kullanan kişiler yalnızca günlük hayatta değil, internet üzerinden de alışveriş yapmak istemektedirler. Birçok online internet sitesi ödeme planlarında Worldpuanın geçerli olduğunu belirtmiştir. 1 TL 200 puana eşit olarak belirlenmiştir.

World Puan Geçerli Olan Yerler ;

Hizlial.com, Kiliksa.com, Koctas.com, Tekzen.com, biletiks.com, 724tikla.com, Markafoni.com, e-bebek.com

Gibi internet siteleri üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca, bunun dışında birçok mağazada da World puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bu mağazalardan birkaçı, Tekzen, Bimeks, Teknosa, Lc Waikiki, Koçtaş ya da Boyner olarak dikkat çekmektedir. Mediamarkt mağazalarından da rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. World puan kullanım alanları bununla da sınırlı değildir.

World Puan Geçen Akaryakıt İstasyonları

Bu istasyonlar da Total Akaryakıt, Opet ve Aygaz olarak dikkat çeker. Kredi kartında biriken puanlarla alışveriş yapmak her gün daha fazla kişinin tercih ettiği bir eylem olduğu için World puanın geçerli olduğu siteler ve mağazalar da gittikçe artmaktadır.Bu site ve mağazalardan alışveriş yapabilir ve puanlarınızı harcayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir