Yapı Kredi World Eko Kart Özellikleri

Yapı Kredi World Eko Kart yıllık kart ücreti olmayan yeni bir kredi kartı olarak Yapı Kredi müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. World Eko kredi kartı ile World Üye İş yeri ağında sunulan standart taksit WorldPuan imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko  kart ile kartınıza ücretsiz olarak tanımlanmış temassız özellik sayesinde 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmeden, 50 TL ve üzeri alışverişlerinizi POS’tan şifre girerek temassız olarak gerçekleştirebilir, alışverişlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi World Eko  kart ile vereceğiniz ödeme talimatları sayesinde ödeme işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz World Puan’larınızla gönlünüzce alışveriş yapabilir, emekliliğinize katkıda bulunabilir veya World Cep sayesinde ücretsiz olarak Turkcell TL/dakika alabilirsiniz. Dilerseniz Hızlı Cep ile istediğiniz an istediğiniz yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz.

İnsanoğlunun nerede ve ne zaman nakde ihtiyacı olacağı belli olmaz. Yapı Kredi World Eko kart sayesinde nakit ihtiyacınızı anında giderebilir, kullanmış olduğunuz nakit avanslarınızı taksitlendirebilirsiniz. 5-9 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize ücretsiz olarak ek kart çıkartabilir, asıl kart kullanıcısı ile birlikte world eko kart imkanlarından sınırsız faydalanabilirsiniz. Yapı Kredi World Eko  için daha detaylı bilgi almak için 444 0 444 veya 0850 222 0 444 Yapı Kredi Bankacılığı’nı ücretsiz arayabilir, tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir