Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar

Nakit ihtiyaçları insanları oldukça zor duruma düşüren süreçlerin başında gelmektedir. Pek çok insan bu problemle uğraşmak için çaba göstermekle beraber, çözüm bulmak ise oldukça zordur. Kendi kendine nakit ihtiyacını gideremeyen insanların ilk başvuru yeri bankalar olmaktadır. Çünkü bankalar farklı hizmet seçenekleri ve ödeme kolaylıkları ile oldukça makul bir şekilde nakit problemlerini çözme olanağı sunmaktadırlar. Bu yüzden para lazım olduğu zaman en çok tercih edilen yerlerin başında her zaman bankalar gelmektedir.

2017 Yılbaşı Kredisi

yilbasi-kredisi
yilbasi-kredisi

Bankalar insanların hemen her nakit sıkıntısına cevap verebilmek adına pek çok kampanya ile ön plana çıkmayı amaçlamaktadırlar. Bu sebepten hemen her banka sene sonlarında yılbaşı kredisi kampanyası düzenleyerek daha çok müşteriye hitap etmeye ve daha fazla hizmet vermeye çalışmaktadırlar. İnsanlar ise kimi zaman yılbaşı planları için kimi zaman da söz konusu kampanyayı fırsat bildikleri için bu hizmetten yararlanma yoluna gitmektedirler.

2016 yılının sonlarına geldiğimiz bu günlerde 2017 yılı için yılbaşı kredisi kampanyaları da yavaş yavaş baş göstermektedir. Bu kampanya sürecine giren bankalar ve onların şartlarını şu başlıklarda açıklamak mümkündür:

  1. Garanti Bankası: elli bin liraya kadar yılbaşı kredisi verebilmekte olup vadesi ise talebe göre kırk sekiz aya kadar yayılmaktadır. Faiz oranı ise yüzde 1.14’tür.
  2. ING Bank: yılbaşı kredisi kampanyası sürecine giren bankalar arasında olup faiz oranı yüzde 0.99’ kadar düşmüş vade seçeneği ise en çok kırk sekiz ay olacak şekilde düzenlenmiştir. Çekilecek en yüksek tutar ise on bin lira olarak belirlenmiştir.
  3. Vakıfbank Yılbaşı kredisi: otuz altı aya kadar vadelerle yılbaşı kredisi veren bankalardandır.
  4. İş Bankası: yılbaşı kredisi veren bankalar arsında olup başvuruları 5 Ocak 2017’ye kadar devam etmektedir. Kullanım şartlarına göre ise en çok yirmi beş bin liraya kadar kredi verebilmekte olup faiz oranı yüzde 1.15, vade süresi ise en çok kırk sekiz aydır.
  5. Türkiye Ekonomi Bankası: uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile yılbaşı kredisi kampanyası sürecine giren bankalar arasında yerini almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir