Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Bankaya giderken bilmeniz gereken detaylardan birisi de bankanın mesai saatleridir. Aksi halde mesai saatlerine dikkat etmeden gittiğiniz de bankayı kapı duvar görebilir ve ilgili işlemlerinizi tamamlayamaz, ertesi güne sarkmasına neden olabilirsiniz. Haber içeriğimiz de bu ana konu ile bağlantılı olarak Ziraat Bankası mesai saatleri hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz.

Ziraat Bankası Şube Hizmet Saatleri

Türkiye’nin her yerinde Ziraat bankası tüm şubelerinde aynı mesai saatlerini uygulamaktadır. Bu saatler ise;

*Hafta içi her gün 09.00 – 12.30 / 13.30 – 17.00

Banka saat 12.30 ve 13.30 arasında öğle tatiline girmektedir. Bu saatlerde gittiğinizde de maalesef bankada işlem yapamazsınız.

Ziraat Bankası işlemlerinizi belirttiğimiz saatler arasında yapabilirsiniz. Eğer mesai saatlerine yetişemezseniz, diğer işlem seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Örneğin kredi kartı borcunuzu ödemeniz gerekiyor ve o gün son ödeme tarihiniz de doluyor. Hemen size en yakın Ziraat Bankası ATM’sine yönelebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Havale, EFT, Fatura ödeme gibi diğer işlemleriniz içinde Ziraat Bankası İnternet Bankacılığından yararlanabilirsiniz. Kart şifresi belirleme vs işlemler için ise Ziraat Bankası telefon bankacılığı ideal bir yol olabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir