Ziraat İnternet Şubeye Kolay Giriş

İnternet bankacılığı hizmeti ile hesabınıza daha güvenilir ortamlar da günün her saati kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan evinizden ya da iş yerinizden anında giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı hizmeti veren bankalardan birisi de Ziraat Bankasıdır. Ziraat Bankası İnternet bankacılığı kanalı ile şubede saatlerce sıra beklemek zorunda kalmadan, iş yerinden izin alma problemi ile karşı karşıya kalmadan bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Haber içeriğimiz de Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı hakkında merak edilen tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Ziraat internet şubesi
Ziraat internet şubesi

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Avantajları

Ziraat Bankası İnternet bankacılığı kanalı ile yapabileceğiz işlemler; Hesap Hareketi Görüntüleme ve Detay İzleme, Vadesiz Hesap, Vadeli Hesap, Döviz Hesabı, Vadesiz Altın Hesabı, Vadeli Altın Hesabı, Başak Hesap Birikimli Hesap, Kredi Hesabı İşlemleri, Fatura, Vergi, SGK, Eğitim (MEB, ÖSYM, Üniversite), Tapu Harcı, Bağış, MTV, Trafik Cezası, Sigorta, Şans Oyunu, Diyanet, TAPDK, TOKİ, Emlak GMYO, TASİŞ, BTK ve Diğer Kamu ve Özel Kurum Ödemeleri, Ekstre, Hareket, Provizyon, Maxi puan, Bekleyen Taksit Görüntüleme, Hesap Açma, Kapama ve Güncelleme,  Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans, Kredi İzleme, Ödeme Tablosu Oluşturma olarak örneklendirebiliriz. Bunun dışından daha nice birçok işlem İnternet Bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Havale ve EFT işlemlerinizi yaparken daha az transfer ücretini İnternet bankacılığı kullanarak ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlem Basamakları

Güvenlik açısından sisteme şifresiz girişlere izin verilmemektedir. Hesaplarınızı kolayca yönetebildiğiniz için kötü niyetli kişilerin eline şifrenizin geçmesi sizi maddi kayıplar yaşamaya doğru sürükleyebilir. Eğer daha önce sisteme giriş yapmadıysanız ve şifreniz yok ise bankanın günün her saati aktif olarak hizmet veren telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz.

Sistemi aktif olarak kullanıyorsanız, şifrenizi unuttuysanız da “Ziraat İnternet Bankacılığı giriş” ana sayfası üzerinde yer alan Şifremi Unuttum butonunu tıklayabilirsiniz. Karşınıza kısa bir form çıkacaktır. Form da yer alan bilgileri doğru olarak cevapladıktan sonra da bankaya kayıtlı cep telefonunuza yeni şifreniz iletilecektir.  Ziraat Bankasında mevduat hesabınız ya da maaş hesabınız var ise sizde İnternet Bankacılığı kullanıcılarından olabilirsiniz.

https://bireysel.ziraatbank.com.tr/Transactions/Login/FirstLogin.aspx?customertype=rtl

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir