Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma İşlemleri

İnternet bankacılığı kullanarak şube de zaman kaybetmeden, sıra beklemeden gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz. Teknoloji cağının en özel getirilerinden birisi de bu oldu. Halk Bankasında hesabınız var ise İnternet bankacılığından da yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak maaşını Halk Bankası kanalıyla alan kişilere de İnternet bankacılığı hizmeti sunulmaktadır.

Halk Bankası İnternet Bankacılığı Özellikleri

İnternet Bankacılığı ile kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz, bunun dışında ise fatura ödemelerinizi de sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme merkezlerinde sıra bekleyerek gününüz neredeyse yarısının boş geçmesine de dur diyebilirsiniz. EFT ve Havale gibi para transfer işlemlerini İnternet bankacılığı ile gerçekleştirdiğiniz de şubede gerçekleşen para transfer ücretlerinden daha az ödeme yapabilirsiniz.

Örneğin şube de 10 TL kesinti ile para gönderimi yapılıyor ise İnternet bankacılığından gönderim yapacağınız para bedeline bağlı olarak sadece 5 TL kesinti ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız işlemler de zamanın önemi yoktur. Günün her saati 7/24 İnternet bağlantısı olan her yerden bilgisayar ya da telefon vasıtası ile giriş yapabilirsiniz. Güvenlik açısından sisteme girişleriniz de şifre sorulmaktadır.


Bilgi: Halkbank İnternet Bankacılığı İşlemleri


 

Halk Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Müşteri numaranızı ya da TC kimlik numaranız şifre yardımı ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha önce İnternet bankacılığı kullanmadıysanız ve şifrenizi de bilmiyorsanız Halk Bankası telefon bankacılığını arayarak şifre oluşturabilirsiniz. Telefon bankacılığı numaraları ise 0850 222 0 400 ve 444 0 400 olarak belirlenmiştir. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Diğer şifre belirleme yolu ise “Halk Bankası İnternet Bankacılığı giriş” sayfasından yapılmaktadır. Giriş sayfası alt kısmında yer alan şifre belirleme butonunu seçtikten sonra karşınıza çıkacak formu eksik ve hatasız doldurmanız yeterli olacaktır. Banka şifre belirleme işlemi sonrasında oluşturulan şifrenizi kısa mesaj ile bankaya kayıtlı olan cep telefonunuza iletecektir. Şifrenizi unuttuğunuzda da yine aynı basamakları uygulayarak şifre yenileme işleminizi tamamlayabilir, sisteme giriş yapmanızı sağlayacak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir