KREDİ KARTI İLE TURK TELEKOM HATTINA LİRA YÜKLEME

Günümüzde kredi kartının yaygınlaşması ile birçok alanda kredi kartı ile ödeme yapabilme de kolaylaştı. Kredi kartı ile alışveriş yapmak, uygulama satın almak gibi daha birçok şeyi oturduğunuz yerden yapabilmektesiniz. Bu makalemizde kredi kartı ile satın alma işlemlerinden biri olan TL yükleme işlemini ele alacağız. Buna örnek olarak Türk Telekom firmasının kredi kartı ile TL yükleme işlemlerine bakacağız.

Türk Telekom firması da kredi kartı kullanımının ciddi oranda artmasına paralel olarak, hat işlemlerinizde kredi kartınızı kullanabilmeniz için ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Türk Telekom’da diğer firmalar gibi sadece kredi kartı üzerinden değil, nakit olarak da lira almanızı sağlayan firmalardandır. Fakat bu yazımızda kredi kartı üzerinden lira almayı konu alacağımız için bu kısımdan bahsetmiyorum. Turk Telekom kredi kartı ile TL satın almanız için size birkaç seçenek sunmaktadır.

Kredi Kartı İle Fatura Ödeme AVEA

Tüm bu bilgileri kendi internet sitesi üzerinden sağlamaktadır. Şimdi kredi kartı ile TL yükleme seçeneklerine bir göz atalım.

  • Bankamatiklerden TL Yükleme: Turk Telekom hattınıza TL yüklemek istiyorsanız her bankamatiği kullanabilirsiniz. Herhangi bir bankamatikte kartsız veya kredi kartı ile işlemler yapabilirsiniz. Burada sizden istenen sadece “Gönderici Adı” ve “Telefon Numarası”. Bu kısımları doldurarak ister kredi kartından ister nakit şekilde TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Online Bankacılık Yolu ile TL Yükleme: Turk Telekom resmi web sitesi üzerinden TL yüklemekte çok kolay. Web sitesi üzerinden kolaylıkla kredi kartınız üzerinden ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mobil Bankacılık: Kullandığınız kredi kartının online bankacılık uygulamasını kullanarak, bu uygulama aracılığı ile TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yüklemeleri ister kendi adınıza ister başkasının adına yapabilirsiniz. Dilerseniz anlaşmalı marketlerden de alacağınız liraları yine kredi kartı aracılığı ile ödeyebilir ve kolaylıkla hattınıza tanımlatabilirsiniz.

En kolay online kredi kartı ile Türk Telekom -AVEA kredi kartı ödeme adresi burası..

Görüldüğü gibi artık bu işlemleri yapmak oldukça kolay. Turk Telekom müşteri hizmetlerinden dahi kolaylıkla bu bilgileri edinebilir, uygulayabilirsiniz. Eğer sizde Turk Telekom kullanıcısıysanız ve kredi kartı üzerinden lira yüklemek istiyorsanız, size uygun seçeneği seçip hemen uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir