Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu

Son zamanlarda, elektronik mağazalar ve bankaların işbirliği içerisinde gerçekleştirmiş olduğu projeler son derece dikkat çekiyor. Elektronik eşya almak isteyen ama hem maddi imkansızlıklar gerekse de kredi kartlarının taksite elverişli olmaması sebebi ile ne yazık ki bu tür mağazalardan alışveriş yapamıyor. Hem mağaza trafiğini arttırmak hem de daha kurumsal ve aktif bir hizmet verebilmek için, bankalarla anlaşma yoluna gidiliyor. Bir projede birlikte çalışan iki büyük firma da Vatan Bilgisayar ve Odeabank olarak dikkat çekiyor. Buna göre Vatan Bilgisayar’ dan alışveriş yapacak olan kişiler, bu işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla Odeabank’ a giderek kredi için talepte bulunabiliyor, anlaşma gereği sebebiyle de kredisini rahatça alabiliyor.

Bilindiği gibi yürürlükte olan yeni yasalarla kredi kartına taksitle cep telefonu almak oldukça zorlaştı. Vatandaşlar da istedikleri telefonu alabilmek için peşinat biriktirmeye başladı. Bu uzun ve zaman zaman ise zor bir eylem olduğundan ötürü bankaların da özellikle cep telefonu, kamera, diz üstü bilgisayar gibi çok fazla kullanılan eşyalarla ilgili bir kredi kampanyası başlattı. Kredi kartı kullanımla ilgili alınan bu yeni kararlar tüketiciyi de istediklerini alamadığı için kısmen zor durumda bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün piyasaya yeni bir ürün sürülüyor. Hangi ürünü almak istediği konusunda kararsızlık yaşayan vatandaşlar için de bu kampanya son derece dikkat çekici.

Kredi kartıyla taksitli cep telefonu alma fikri yasalarla birlikte uzun süreliğine rafa kalkınca, bankalar da özellikle elektronik marketlerden alışveriş yapacak olan kişilere anında kredi özelliği sayesinde kredi sağlıyor. Buna göre alacağınız ürünü belirledikten sonra bankanın sağlamış olduğu krediyle birlikte tek seferde elektronik markete ödemenizi rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. Vatan Bilgisayar, çok fazla müşteri kitlesine sahip olan ve sunmuş olduğu ürünlerle vatandaşlara en çok ürün satışını gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca da yapılacak olan satışların düşmemesi ve firmanın da genel itibariyle bundan zarar görmemesini sağlamak amacıyla Odeabank ile bir elektronik kredisi yapma yoluna gitmiştir. Buna göre vatandaşlar da zorlanmadan kredilerini alabileceklerdir.

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu
Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

Odeabank ve Vatan Bilgisayar iş birliği çerçevesinde oluşturulmuş olan bu krediye başvurmak da son derece kolaydır. Gerek Odeabank’ ın kendi şubesine giderek ya da direkt olarak internet şubesinden bilgi alabileceğiniz gibi, izlemeniz gereken adımları şu şekilde yorumlayabiliriz. Vatan Bilgisayar’ a giderek satın aldığınız ürünü belirlemeniz gerekmektedir. Ürünü belirledikten sonra cep telefonundan VATAN yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ve ardından da boşluk bırakarak almış olduğunuz ürünün fiyatını yazarak 8444′ e gönderebilirsiniz. Daha sonra göndermiş olduğunuz mesajın banka tarafından incelenmesinden sonra, uygun görülmesi halinde banka yetkilisi sizi arayarak tarafınıza ücretler, kredi faiz oranı ve taksitlendirme konusunda bilgilendirme yapar.

Elektronik alet almak istiyorsanız ve bunu taksitlendirmek istiyorsanız Odeabank ve Vatan Bilgisayar’ ın bu iş birliği tercih edilebilir nitelikte olarak karşınıza çıkar. Bunun dışında piyasada farklı şekillerde iş birliği yapmış elektronik market zinciri ve bankalar da bulunmaktadır. Bu bankalar da çeşitli faiz oranlarıyla birlikte müşterileri için en doğru paketi sunmak isterler. Elektronik marketlerle anlaşma dahi içerse, özünde bu bir kredi sözleşmesi olduğundan ötürü ödeyemeyeceğiniz fiyattaki bir ürünü seçerken ok dikkat etmeniz de fayda bulunuyor. Banka yetkilisi sizi aradıktan ve kampanya size uygun geldikten sonra, yetkilinin getirmenizi önereceği belgeler yardımıyla en yakın Odeabank şubesine gidebilir ve seçtiğiniz elektronik eşyanızı almak üzere bankadan kredinizi çekmek için başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir