Kurban Bayramı’ na Özel Krediler

Kurban Bayramı’ nın gelmesine çok az bir süre kaldı. İnsanlar alışveriş yapmaya, bayram için hazırlıklarını tamamlamaya ve ibadet edecekler de ibadet için gerek vecibeleri yerine getirmeye başladı. Bayramlarda cebinizin bol olması, maddi sıkıntı çekmemeniz, birçok aktiviteye kolayca katılabilmeniz ve bunun gibi para harcayacağınız çok fazla seçenek olduğu için bankalar da bayramlarda yoğun kampanyalar düzenlemeyi tercih […]

Fazlasını Oku

Bankaların Bayram Kredisi

Bankalar ramazan ayının gelmesiyle birlikte hemen bayram kredisi kampanyalarına başlamaktadırlar. Bu senenin ( 2016 ) yılık ilk kampanyasını başlatan bankalar Şekerbank ve İş bankası oldu. Akabinde diğer bankalardan kampanyalarını yayınlamaya başladılar. Detayları sayfamızdan bakabilirsiniz.

Fazlasını Oku

EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKALAR

Ramazan bayramının yaklaşması ile en uygun bayram kredisi veren bankalar için araştırmalar da başladı. Bayramın yaz aylarına denk gelmesi ve bayram tatili ile yıllık izinlerin de birleştirilmesinden dolayı, uzun bir tatil dönemi sizleri bekliyor. Bu dönemde dilediğiniz gibi tatil geçirebilmeniz için, ihtiyacınız olan bayram kredileri arasından sizin için en uygun ve en avantajlı olan kampanyaları araştırdık.

Fazlasını Oku